2018 m. spalio 17 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdija bendradarbiaus su FNTTSpausdinimo versija

Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT), kurios pagrindu aktyviau keisis informacija ir glaudžiau bendradarbiaus kovojant su galimais finansiniais nusikaltimais valstybinių miškų sektoriuje.

„Šios sutarties tikslas – ne išaiškinti daugiau finansinių nusikaltimų, o sukurti tokią miškų ūkio priežiūros sistemą, kad šiems nusikaltimams tiesiog neatsirastų prielaidų. Mes su FNTT bendradarbiavome ir anksčiau, keitėmės aktualia informacija. Dabar tikimės dar glaudesnio bendradarbiavimo, kad galėtume imtis prevencinių priemonių ir iš anksto užkirsti kelią galimiems finansiniams nusikaltimams valstybiniuose miškuose“, - pasirašęs sutartį sakė Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Pagal š. m. rugsėjo 28-ąją pasirašytą sutartį Valstybinių miškų urėdija ir FNTT sutaria glaudžiau bendradarbiauti ne tik užfiksavus galimus finansinės tvarkos pažeidimus, bet ir identifikuojant rizikos faktorius, rengiant finansinių nusikaltimų prevencijos priemones, sistemingai keistis aktualia informacija.

Tai jau ne pirmas Valstybinės miškų urėdijos žingsnis, siekiant įmonės veiklą padaryti kuo skaidresne. Š. m. rugpjūtį bendradarbiavimo sutartis pasirašyta su Specialiųjų tyrimų tarnyba, š. m. liepą įsteigtas anoniminis pasitikėjimo elektroninio pašto adresas pasitikejimolinija@vivmu.lt.

„Norime įdiegti aukščiausius skaidrumo standartus, sukurti tokią sistemą, kad joje tiesiog neliktų vietos įstatymų neatitinkančiai veiklai“, - teigia M. Pulkauninkas.

Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.

Šiuo metu vienas pagrindinių Valstybinių miškų urėdijos veiklos prioritetų – sėkmingai užbaigti valstybinių miškų valdymo konsolidaciją, apjungti įmonės padalinių bendrąsias administracines funkcijas, centralizuotai organizuoti medienos ruošą.

Daugiau informacijos:
Vilija Railaitė, tel. 8687 24944, el. p. vilija.railaite@vivmu.lt

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: