2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2017-02-24

2017 m. kovo 2 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre (adr. Gedimino g. 81), vyks respublikinis konkursas „Jaunasis statybininkas 2017“.  Konkursą organizuoja Architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinė komisija. Renginio pradžia – 10 val., laimėtojų apdovanojimai numatomi 16 val.

2017-02-24

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras primena, kad gyventojams ir juridiniams asmenims siūlo įsigyti kokybiško apželdinimui tinkamo komposto.

2017-02-24

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankę Jaunimo reikalų departamento direktorius Vydūnas Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė domėjosi, kaip yra įgyvendinama  jaunimo politika Radviliškio rajone, ko galima siekti ir kokius tikslus būtina iškelti su jaunimu dirbantiems žmonėms.

2017-02-23

Vasario 23 d. 16.19 val. ugniagesiai gavo pranešimą apie UAB „Gairelita“ teritorijoje nugriaudėjusį sprogimą ir po jo kilusį gaisrą. Įmonės gamybinėse patalpose kilusį gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos iš Radviliškio ir Šiaulių.

17.30 val. gaisras lokalizuotas, žmonės nenukentėjo. Įmonės teritorijoje lauke sandėliuojamos pjuvenos nedegė.

Civilinės saugos specialistų teigimu, ekstremalios padėties skelbti neketinama, pavojaus žmonių  sveikatai nėra.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

2017-02-23

2017 m. vasario 21 d. Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ organizavo susitikimą dėl „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategija 2016–2023 m.“ įgyvendinimo. Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Aleksandro Stulginskio universiteto Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko KRPC vadovas Rimantas Čiūtas, kaimo plėtros mokslo programų vadybininkė Rita Petlickaitė, seniūnijų atstovai, VVG pirmininkas Romas Kalvaitis ir VVG administravimo grupė.

2017-02-23

Kviečiame 1–12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų mokinius rinktis vieną iš siūlomų neformaliojo vaikų švietimo programų ir joje dalyvauti  2017 m. kovo 1 d.– 2017 gruodžio 31 d.

2017-02-23

Informuojame, kad 2017 m. kovo 1–3, 6–9, 13–17, 27–31 d. Radviliškio rajone esančiuose Radviliškio, Liaudiškių, Varnionių, Mažuolių bei Linkaičių miškuose, Radviliškio mieste bei priemiestyje, su žemės ir pastatų savininkais suderintose vietose, Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono padaliniai šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys kolektyvinio rengimo pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, imitacinių šaudmenų nenaudos, važinės karinėmis transporto priemonėmis.

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono informacija

2017-02-23

Vasario 23 d. Radviliškio savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vytautas Simelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai susitiko su Radviliškio miesto Garbės piliečiu, buvusiu ilgamečiu Vaižganto gimnazijos mokytoju ekspertu Viktoru Karmonu dėl raketų modeliavimo būrelio muziejaus įkūrimo.

2017-02-22

Socialinių mokslų kolegija (toliau SMK) vykdo nacionalinio masto iniciatyvą „Kūrėjų karta“, kurios tikslas – įtraukti jaunus Lietuvos žmones į kūrybos bei visuomenines veiklas, skatinančias asmeninį tobulėjimą ir bendruomeniškumą, ugdyti jaunimo kūrybiškumą, verslumą ir socialinę atsakomybę. Įgyvendinant šią iniciatyvą, organizuojamas konkursas jaunimui „Kūrėjų karta“. Siekiama įvertinti, paskatinti ir motyvuoti jaunus kūrėjus tose meno ir kūrybos srityse, kuriose sukuriami matomi, apčiuopiami ir pridėtinę vertę turintys produktai bei kūrybinės idėjos.

2017-02-22

Vasario 15 d. Radviliškyje atvirame jaunimo centre „Jaunimo erdvėje“ vyko jaunimo garantijų renginys „Sužinok, kad gali“. Jaunimo pamėgtoje vietoje susirinko gausus būrys jaunuolių. Į susirinkusius kreipėsi Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus Radviliškyje specialistė Ruslana Veitienė, kuri pristatė Jaunimo garantijų iniciatyvą, kuria siekiama mažinti jaunimo nedarbą ir pagerinti nesimokančių jaunuolių padėtį, padedant susirasti darbą baigus mokslus.

2017-02-22

Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje Vasario 16-osios išvakarėse sumirgėjo nauja kūrybinių darbų paroda „Gražu, gražiau, gražiausia“. Galimybę pasigėrėti ja Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvui, jos lankytojams ir visiems rajono gyventojams suteikė Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai. Salėje akis džiugino ir lietuviškumo prasmę įžvelgti skatino mokyklos mokytojų, mokinių bei jų tėvelių kūrybos darbai.

2017-02-22

Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui įteikta Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus padėka už glaudų bendradarbiavimą ir paramą probacijos sistemai. Ją merui įteikė iš Vilniuje, Teisingumo ministerijoje, vykusio Pataisos pareigūno dienai skirto renginio parvežęs Regimantas Mikaliūnas, Šiaulių apygardos probacijos tarnybos direktorius.

2017-02-22

2017 m. vasario 16 d. Aukštelkuose paminėta  Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Auktelkiškiai, prisimindami kovotojus už laisvę, prie paminklo uždegėme atminimui skirtas žvakes, o paminklą papuošėme gėlių vainiku. Susirinkusius šventės svečius sveikino Aukštelkų seniūnijos seniūnė Alma Kubilinskienė, nuoširdžiausius sveikinimus perdavė LR seimo narys Vytautas Juozapaitis ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Į Lietuvos valstybės atkūrimo šventę susirinko bendruomenės nariai, seniūnaitijų seniūnaičiai ir svečiai.

2017-02-22

Radviliškio rajono savivaldybėje nuo sausio 24 d. paskelbta gripo epidemija vis dar tęsiasi, bet sergamumo rodikliai po truputį mažėja.

2017-02-22

Lauke spaudžiant šaltukui mokiniai vengia eiti net į kiemą susitikti su draugais, bet mokykla „Ateitis“ juk neįprasta, visai kitokia, o ir lankyti jos nereikia kasdien... Išaušus šaltam, bet saulėtam vasario 8 dienos rytui, į Radviliškio rajono savivaldybės didžiąją salę sugužėjo demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Sugužėjo ir nepasigailėjo!

2017-02-22

Vasario 16-ajai skirtas tradicinis šaškių turnyras į Pociūnėlius sukvietė būrį žaidėjų iš visos Lietuvos, jame dalyvavo daugiau kaip šimtas šios sporto šakos  mėgėjų ir profesionalų.

2017-02-21

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudamas su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centru ir Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla, pradeda intensyviai ruoštis per mokinių pavasario atostogas organizuojamai parodai „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Ji vyks 2017 m. balandžio 12–13 d. Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje (Radvilų g. 6, Radviliškyje).

2017-02-21

Vasario 16-oji – ypatinga šventė, tad norėdami paminėti šią svarbią datą vasario 13 dieną lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai dalyvavo susitikime su profesoriumi Kodėlčiumi ir drauge atliko įvairiausias užduotis, žaidė žaidimus, šoko bei dainavo daineles, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

2017-02-21

Vasario 16-ji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Tai diena, kuri jungia dabartį su praeitimi, tai pagarba savo tautos istorijai. Šios šventės išvakarėse Grinkiškio pramogų ir šokių salėje prasmingai paminėta ši reikšminga Lietuvai data. Pilnutėlėje salėje savo nuotaikingą programą parodė Šiaulėnų kultūros namų meno kolektyvai (vadovai K. Norys, D. Dveilis). Skambėjo eilės ir dainos apie Lietuvą, gimtinę, Tėvynę, meilę, buvo trankiai ir linksmai šokama.

2017-02-20

Vasario 16 d. Radviliškio miesto kultūros centre tradiciškai vyko renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai: Tautodailės darbų parodos atidarymas ir šventinis minėjimas. Šventiniuose renginiuose dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justė Venckutė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios klebonas Tadas Rudys, tautodailininkai, Radviliškio miesto ir rajono gyventojai.

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: