2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Dar kartą apkabinome gerumuSpausdinimo versija

Baisogalos gimnazijos Jaunieji karitiečiai švenčių proga lankė Baisogalos slaugos ligoninės ligonius, UAB „Senjorų namų“ senelius, Radviliškio vaikų globos namuose „Nykštukas“ gyvenančius vaikus. Jau Advento pradžioje patys kibome į darbą: savo rankomis kūrėme kalėdines atvirutes, karpėme nuostabias snaiges ligoninės ir senelių namų langams papuošti, ruošėme dovanėles ir šventinę programėlę.

 

Dėmesys, pagarba vyresniesiems, skanumynai, kalėdinės  giesmės, sveikinimai, linkėjimai, dovanos sušildė ne tik senjorų, ligonių ir vaikučių širdis, bet ir mūsų – Jaunųjų karitiečių širdis. Juk kalėdiniai sveikinimai ne tik visus pradžiugina, bet ir padeda palaikyti draugystę. Ir dar – tai geriausia dovana Jėzui Jo gimimo dienos proga.

Senjorų namuose

Su šviesia viltimi tikimės, kad ši graži tradicija aplankyti senjorus, ligonius, mažuosius vaikų namų auklėtinius tęsis ir tęsis, o jau daug metų Jaunųjų karitiečių sėjamas mažytis gėrio grūdas duos tikrų gerumo vaisių. „Jei po Gerumo grūdą – sėklytę lyg žvaigždutę – kasdien į širdį dėsiu, supilsiu kalną šviesų! Jo vardas bus… GERUMAS“, – taip sakė poetas A. Matutis. Tarsi prieš egzaminą mums duotas pasitikrinti Advento laikotarpis. „Mes patys esame šviesa, mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jei aplinkui tamsu, mes nemokame sau kelio nušviest. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą“, – taip sakė poetas Vytautas Mačernis.

Užsiėmimai su vaikučiais

Pasaulis bus šviesesnis, jeigu apkabinsime gerumu.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Giedrė Nakutienė,
Baisogalos gimnazijos Jaunųjų karitiečių būrelio vadovė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: