2017 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunimo erdvei – 100 dienųSpausdinimo versija

Prieš 100 dienų įsikūrusi „Jaunimo erdvė“ sukvietė po vienu stogu šią erdvę lankantį jaunimą ir Radviliškio rajono savivaldybės vadovus apžiūrėti nuveiktų darbų, įvertinti parašytų projektų, pasidalyti naujomis mintimis ir idėjomis. Susitikti su jaunimu ir išklausyti jų norų ir pageidavimų atėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius.

 

Svečius sutiko Vladas Vaidžiulis, Edita Rutkauskaitė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro SJNUS metodininkai jaunimo užimtumo klausimais, ir dvidešimt penki savo laisvalaikiui neabejingi jaunuoliai. Šimtadienio proga susirinkusieji diskutavo tema „Radviliškio rajono jaunimo laisvalaikio ir užimtumo kokybės gerinimas“.

Susitikimo pradžioje „Jaunimo erdvės“ šeimininkai pristatė nuveiktus darbus, parengtus projektus. Per 100 veiklos dienų parengti keturi projektai („Man svarbus Kitas – aš svarbus Kitam“, „Norim! Galim! Darom!“, „Prisijunk, pajudėk, keiskis“, „Vasarą pradėk aktyviai“), kurie pateikti keturioms finansavimo programoms (tiek Radviliškio rajono savivaldybės, tiek Jaunimo reikalų departamento), laukiama sprendimo dėl paramos suteikimo.

Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys sakė, kad ši erdvė jaunimui sukurta tam, kad jaunimas veiktų ir kad ši veikla būtų prasminga. „Ne valdžiai reikia mokyti jaunimą veikti, jai reikia tik moralinio ir finansinio palaikymo. Turime darbuotojų, kurie turi patirties įgyvendinant projektus, jie gali padėti ir „Jaunimo erdvės“ lankytojams“, – teigė D. Brazys.

Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis paragino jaunimą suburti kuo daugiau bendraminčių. „Jūsų siekiamybė – kuo daugiau jaunimo įtraukti į savo veiklą. 100 erdvės lankytojų neturėtų būti riba“, – ragino plėstis K. Augulis.

Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, domėjosi, ko labiausia reikia neseniai įsikūrusiai „Jaunimo erdvei“ ir jos lankytojams. Ji paklausė, ko jaunimas norėtų įsigyti, jei gautų 1000 Lt. Pasak jaunimo, jie nusipirktų stalo žaidimų ir bandytų tobulinti interjerą. Direktorė pasiūlė jaunimui parengti jaunimo erdvės metų veiklos planą, kad veikla nebūtų išbarstyta, chaotiška.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis sakė, kad svarbiausia jaunimui – įgyti pasitikėjimo. Labai svarbu žmonių, kurie dirba su jaunimu, užsidegimas, noras dirbti.

Vaidotas Jakavičius, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius, po kurio stogu įsikūrusi „Jaunimo erdvė“, palaikė jaunimą patalpų trūkumo klausimu. Jis pasidžiaugė, kad jaunimas pats noriai dalyvauja įsikūrimo procese.

Susitikime sutarta, kad bus laukiama idėjų ir iniciatyvų iš jaunimo, o Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, apsvarstę jas, priims atitinkamus sprendimus.

Jaunimo erdvė veikia Radvilų g. 17.

Eligija Zoltnerienė,
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto vyriausioji specialistė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: