2017 m. liepos 27 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai organizavo vaikų ekskursiją į RaubonisSpausdinimo versija

Raubonys – nuostabus parkas, kurį turėjo galimybę aplankyti socialines paslaugas gaunantys vaikai. Didžiulį įspūdį vaikams paliko Zoo parkas, etnografinis liaudies buities muziejus bei atrakcionai vaikams, Dinozaurų ir drakonų parkas. Tokią galimybę vaikams suorganizavo Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis Lina Kudriavcevaitė, Lina Štankelienė ir Edita Šiukštienė.

 

Šeimos labdaros ir paramos fondas vaikams suteikė galimybę vykti į ekskursiją, padovanodamas transporto paslaugas. Šeimos labdaros ir paramos fondo globėja Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė dovanojo bilietus į Zoo sodą bei į Dinozaurų ir drakonų parką.

Renata ir Sigitas Varkulevičiai suteikė džiaugsmą vaikams įteikdami spalvotus helio balionus ir finansuodami išlaidas pietums.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: