2017 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono jaunimas atranda naujų laisvalaikio užsiėmimųSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus kuruojamas Atviras jaunimo centras, pateikęs paraišką finansavimui gauti iš Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, gavo finansavimą projektinei sveikatingumo veiklai vykdyti. Projektui „Man svarbus kitas – aš svarbus kitam“ įgyvendinti skirta net 10 700 Lt finansinė parama.

 


Grafičių meno dirbtuvės

Projekto „Man svarbus kitas – aš svarbus kitam“ tikslas – narkomanijos, ŽIV/AIDS prevencija, skatinant Radviliškio jaunimą aktyviai leisti laisvalaikį Jaunimo centre. Projekto dalyviai ne tik tobulins savo socialines kompetencijas, bet ir turės galimybę įprasminti save įvairioje kūrybinėje veikloje. Viena iš jų „Grafičiai – gatvės menas“. Seminarą ir praktinę veiklą padėjo organizuoti grafičių meistras iš Vilniaus Anton Kaliužko. Veikla skirta ne tik informuoti, bet ir kūrybiškai pažvelgti į miesto jaunimo užimtumą, galimybę atsiskleisti, įgyvendinti kūrybines mintis, sukurti aplinką, kurioje gera būti, taip pat geriau pažinti grafičių subkultūrą ne kaip chuliganizmo formą, o kaip savitą meno rūšį.

Minėtas projekto etapas surengtas rugpjūčio 16, 17, 18 dienomis ir susilaukė gausaus jaunimo dėmesio. Dvi dienas trukusių grafičių meno dirbtuvių metu sukurtą kūrinį galima pamatyti darbo dienomis, nuo 14 iki 20 val., „Jaunimo Erdvėje“, ŠSPC patalpose adresu: Radvilų g. 17, IIA, Radviliškyje.

Atviro jaunimo centro – „Jaunimo Erdvės“  informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: