2019 m. kovo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
In memoriam Vladimirui SmirnovuiSpausdinimo versija

 „...visas mano gyvenimas tebūna skirtas tarnauti žmonijai, saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties...“

(iš Hipokrato priesaikos)

Gegužės 23 d. po ilgos ir sunkios ligos užgeso beveik penkis dešimtmečius gydymo įstaigai ir pacientams atidavusio gydytojo Vladimiro Smirnovo gyvybė.

Gydytojas V. Smirnovas gimė 1941 m. Leningrado apskrityje, Zarеčjos kaime. 1945 m. kartu su tėvais atkeliavo į Lietuvą ir apsigyveno Kaune. 1968 m. baigė Kauno medicinos institutą, įgijo terapeuto specialybę, buvo paskirtas dirbti Šeduvos ligoninės gydytoju. 1981 metais įgijo neurologo specialybę. Gydytojas V. Smirnovas nuo 1998 m. iki 2013 m. dirbo Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi. Gydymo įstaigoje šis medikas buvo pripažintas kaip kvalifikuotas, drąsus, sugebantis laiku ir tinkamai priimti reikiamą sprendimą. V. Smirnovas bet kuriuo paros metu atskubėdavo į pagalbą savo kolegoms, todėl buvo vertinamas ir jų, ir pacientų.

Atsakomybė darbe, filosofiškas požiūris į gyvenimą, sveikas gyvenimo būdas ir laisvalaikio pomėgiai medikui padėjo ilgai išlikti žvaliam ir energingam.

Didžiulę netektį patyrėme visi. Ji palietė ne tik Vladimiro artimuosius, kolegas, bet ir pacientus, kuriuos gydytojas gydė iki pat paskutinės akimirkos, kol tik galėjo, kol jo nepalaužė liga.

Užjaučiame sunkią netektį išgyvenančius V. Smirnovo artimuosius.

Bendradarbiai

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: