2019 m. kovo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sveikatingumo staigmenos ir pramogos Tulpių žydėjimo šventėjeSpausdinimo versija

Gegužės 13 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro komanda dalyvavo Tulpių žydėjimo šventėje, vykusioje Burbiškio dvare ir kvietė visus šventės dalyvius ir svečius užsukti į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro sveikatos palapinę, įsikūrusią visai šalia gražiųjų tulpių lauko.

Sveikatos palapinėje žmonių laukė nemažai įdomybių ir pramogų. Čia jie galėjo sudalyvauti viktorinoje ir laimėti šaunių prizų, pasimatuoti streso indeksą, išbandyti neblaivumo akinius, pamatyti, kiek dervų plaučiuose per metus sukaupia rūkantis žmogus. Norintys prasimankštinti galėjo išbandyti „Fleksi-Bar“ lazdą – tai speciali lazda, kuri padeda stiprinti giliuosius kūno raumenis bei sudalyvauti žaidime „Metu ir mankštinuosi“.

Daug žmonių dėmesio sulaukė kūno analizatorius „Tanita“. Visuomenės sveikatos biuro specialistės šiuo specialiu aparatu visiems norintiems atliko kūno masės analizę, kurią atlikęs žmogus galėjo sužinoti savo svorį, KMI, riebalų, raumenų ir skysčių kiekį organizme, kaulų masę, visceralinius riebalus bei biologinį amžių.

Šventėje žmonės galėjo pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos specialistėmis jiems rūpimais sveikatos klausimais, pasivaišinti žolelių arbata. Džiaugiamės gausiu būriu žmonių, užsukusių į sveikatos palapinę, ir tikimės susitikti ir kituose renginiuose!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: