2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Gražinos pagrindinėje mokykloje ugdomi aktyvūs piliečiaiSpausdinimo versija

Įgyvendindami projektą „Pažink valstybę“, Gražinos pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinių grupė ir jų vadovė mokytoja Ala Beliajeva ėmėsi pilietinės atsakomybės ir, bendradarbiaudama su valstybės institucijomis, nutarė spręsti maitinimo paslaugų kokybės mokykloje klasuimą. Su situacijos tyrimo rezultatais septintokai supažindino mokyklos direktorių Laisvūną Vaičiūną.

Projekto metu mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje. Čia mokiniai, mokytojos Ala Beliajeva ir Daiva Kareckaitė susipažino su centrinės valdžios institucijos veikla ir pristatė savo projektinės veiklos idėjas LR sveikatos apsaugos ministro patarėjui Audriui Danoravičiui. Diskutuodami su ministerijos atstovais, dalyviai kartu ieškojo priimtinų aktualaus klausimo sprendimų būdų.

Remiantis gerosios praktikos pavyzdžiais bei mokinių maitinimo organizavimo tvarkos aprašu, buvo svarstoma švediško stalo mokyklos valgyklose organizavimo galimybė. Mokiniai mano, kad galimybė pasirinkti iš kelių karštųjų pietų patiekalų ir kelių garnyrų, sudarytos sąlygos mokiniams patiems įsidėti maisto, atsiskaityti valgykloje su elektroniniais pažymėjimais, kokybiškas ir įvairus estetiškai patiekiamas maistas išspręstų maitinimo paslaugų problemas.

Mokiniai kalbėjo apie tai, kad mokykloje turėtų atsirasti grupė, kurios nariai nuolat stebėtų, kaip vykdomos mokinių maitinimo paslaugos, ir teiktų savo pasiūlymus.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Ala Beliajeva,
Gražinos pagrindinės mokyklos mokytoja, projekto „Pažink valstybę“ vadovė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: