2018 m. balandžio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Akcija „Tylos diena“ PociūnėliuoseSpausdinimo versija

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokinių seimelis, vadovaujamas direktoriaus Anatolijaus Gailiūno, kartu su Pociūnėlių visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Danguole Garuckiene balandžio 18-ąją organizavo akciją „Tylos diena“. Visa mokyklos bendruomenė noriai įsijungė į akciją.

Iš ryto kiekvienam, atėjusiam į mokyklą, prisegta meniška „Tylos dienos“ emblema, kuri yra ženklas, kad dalyvaujama prasmingoje akcijoje. Tą dieną mokykloje buvo ypatingai tylu: neskambėjo skambutis, per pertraukas negrojo muzika. Mokytojai ir mokiniai dalyvavo ugdymo procese, patys stebėdami pamokų pradžios bei pabaigos laiką. Gebėjimas visą dieną sklandžiai dirbti ir mokytis be skambučio parodė mokyklos bendruomenės narių supratingumą bei atsakingumą.

Mokinių seimelio prezidento pavaduotoja Loreta Novogrodskytė, per ilgąją pertrauką subūrusi mokinius ir mokytojus pirmo aukšto koridoriuje, pasakojo jiems apie triukšmo žalą žmogaus organizmui, apie tylos reikšmę. Susirinkusiesiems Loreta dalijo popieriaus lape nupieštas mandalas – pasaulio vienovės, sveikatos ir sėkmės simbolius. Ji kvietė pertraukų metu mandalas spalvinti, o nuspalvintas perduoti organizatoriams.

Daugelis vaikų, patogiai įsitaisę koridoriuose ant suolelių, sėdėdami klasėse prie stalų, pieštukais spalvino gautas geometrines kompozicijas. Mandalų spalvinimas – puikus užsiėmimas, leidžiantis nusiraminti, pailsėti, užmiršti rūpesčius, skatinantis spalvomis išreikšti savo vidinį pasaulį, patirti džiaugsmą. Mandalas spalvino ir pedagogai bei keli mokinių tėveliai. Nuspalvintos mandalos pateko į parodą, surengtą mokykloje.

„Tylos diena“ – įsimintinas renginys, viena iš sveikatos stiprinimo priemonių. Akcija atkreipia dėmesį į triukšmo problemą, primena, kad savo sveikata turime rūpintis visi ir tai daryti svarbu nuolat.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: