2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškyje – NATO pajėgų integravimo vieneto atstovų vizitasSpausdinimo versija

Vienas už visus ir visi už vieną - tai yra NATO principas. Radviliškyje apsilankė NATO pajėgų integravimo vieneto atstovai.

„Mes - dalis Lietuvos visuomenės, esame čia dėl jūsų. Atvykome į Lietuvą 2014 m., po Ukrainos krizės, kad laiku užtikrintume greitą NATO pajėgų dislokavimą galimo karinio konflikto vietoje“, - susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovais sakė NPIV vadas pulkininkas J. Sogard-Larsen.

Pagrindinis NATO tikslas - apsaugoti valstybes nares ir užtikrinti taiką ir stabilumą visame pasaulyje. 14 šalių karių Lietuvoje dirba šiam tikslui.

Kariškiai padėjo gėlių prie paminklo Lietuvos kariuomenės pergalei prieš bermontininkus atminti, aplankė Radviliškio sporto areną, Radviliškio miesto kultūros centrą, Radviliškio plaukimo baseiną, susitiko su AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais, susipažino su rajono infrastruktūra, bendravo su Lizdeikos gimnazijos mokiniais, apsilankė Radviliškyje įsikūrusiuose Lietuvos kariuomenės padaliniuose, bendravo su socialiniais partneriais.

Daugiau fotografijų galite pamatyti čia.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: