2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Praūžė Radviliškio rajono Saugių kaimynysčių susitikimasSpausdinimo versija

2018 m. gruodžio 7 dieną Radviliškio rajono aktyviausios saugios kaimynystės grupės rinkosi į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą. Centre įsikūrusi viena iš saugiausių ir efektyviausių rajono saugių kaimynysčių grupių. Vienas iš susitikimo tikslų – padėkoti aktyviausioms bendruomenėms už saugios aplinkos kūrimą, pilietiškumo ir savanorystės puoselėjimą.

Padėkas už pasiektus rezultatus kuriant saugią aplinką ir sveikinimus susirinkusiems tarė partnerius atstovavę Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Saulius Malatokas.

Antrasis susitikimo tikslas–draugiškos kautynės Protų mūšyje. Jame netrūko klausimų apie policijos istoriją ir veiklą, įstatymų taikymą, Saugių kaimynysčių idėją bei veiklos apimtis, CPTED svarbą ir pan. Varžytuvės buvo nelengvos, vyko dviem etapais, kuriuose reikėjo atsakyti net į keturiasdešimt įvairių klausimų. Emocijos liejosi per kraštus, pralaimėjusių nebuvo, bet nugalėtoja paskelbta Aukštelkų saugios kaimynystės grupė, kuriai atstovavo ir komandos kapitone buvo Radviliškio rajono Aukštelkų seniūnijos seniūnė Alma Kubilinskienė.

Radviliškio rajono policijos komisariato informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: