2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pradedamas vykdyti Radviliškio miesto VVG projektas „Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“Spausdinimo versija

Radviliškio miesto vietos veiklos grupė 2017 m. gegužės mėnesį pradeda vykdyti Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo ir kitų nevyriausybinių organizacijų projektą „Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“. Projekto partneriai ir dalyviai – V. Kudirkos, Gražinos pagrindinių  mokyklų pedagogai, neformaliojo mokymo būrelių ugdytiniai, jų tėvai bei Radviliškio miesto kultūros centro atstovai.

 

Aplinkybė, paskatinusi šio projekto gimimą – tai galimybė atnaujinti Radviliškio miesto parke esančią aktyvią laisvalaikio zoną, kurioje yra įrengti labirintas, šachmatų lenta bei kiti žaidiminiai  akcentai. Šioje vietoje noriai lankosi vaikai, jų tėveliai. Šeimos su vaikais čia gali įdomiai ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Problema, su kuria susiduria šios parko vietos lankytojai – visi šios aktyvios zonos formos yra jau moraliai nusidėvėjusios: nusigrandžiusios labirinto linijos, nudilusi šachmatų lenta bei kitos įrengtos žaidimų formos. Jie tapo beveik nefunkcionalūs. Reikia atnaujinti šiuos žaidiminius akcentus, kad jie taptų patrauklūs parke besilankantiems vaikams.  

Projekto iniciatoriai ir dalyviai išsikėlė sau svarbius tikslus ir uždavinius, kurie padėtų atnaujinti nusidėvėjusį labirintą, šachmatų lentą bei kitas aktyvių žaidimų formas, suburtų šeimas ir jų atžalas bendram laisvalaikiui,   ugdytų savanoriško darbo poreikį mokyklinio amžiaus vaikams, skatintų miesto bendruomenės narių kultūrines, estetines iniciatyvas.

Projektu „Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“ bus skatinamas skirtingų mokyklų bendruomenių bendradarbiavimas, kultūringas ir tikslingas vaikų laisvalaikio praleidimas, pareigos ir atsakomybės jausmo ugdymas. Suburti dviejų partnerinių V. Kudirkos bei Gražinos pagrindinių mokyklų bendruomenių atstovai savanoriškais pagrindais atliks Radviliškio miesto parko laisvalaikio zonos atnaujinimo darbus. Mokiniai, mokytojai bei šeimos nariai galės betarpiškai bendrauti ir bendradarbiauti, turės unikalią galimybę įsitraukti į kultūrines iniciatyvas skatinančią veiklą.

Į šią iniciatyvą įsitraukė keturi dviejų partnerinių mokyklų mokytojai, apie keturiasdešimt įvairaus amžiaus mokinių-savanorių bei šeši tėvai, kurie pareiškė norą savanoriauti, vykdant šio projekto veiklas. Sukurtą produktą planuojama pristatyti Radviliškio miesto bendruomenei birželio mėnesį.  Šventiniame atidaryme bus pademonstruotas šios zonos funkcionalumas ir pritaikomumas.

Radviliškio m. vietos veiklos grupės projektas „Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“ (PDF formatas)

Radviliškio miesto vietos veiklos grupės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: