2017 m. kovo 25 d., šeštadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Integruotas renginys „Laisvės keliu“Spausdinimo versija

Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-ąsias metines, kovo 10 dieną Specialiojo ugdymo skyriuje organizuotas renginys „Laisvės keliu“, kurį vedė mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė. Kartu sugiedojus tautinę giesmę, prisiminta mūsų krašto istorija, reikšmingiausi įvykiai, kurie vedė Lietuvos žmones laivės keliu nepriklausomybės link. Meninėje programoje aidėjo mokinių eilėraščių posmai Lietuvai, šokiai bei dainos.

Renginyje mokiniai pagilino žinias apie „Baltijos kelią“, kai lietuviai, latviai ir estai drauge susijungė į 600 km besitęsusią žmonių grandinę ir taip pademonstravo visam pasauliui, kad yra pasiruošę taikiai kovoti dėl nepriklausomybės. Stebėdami vaizdinę medžiagą mokiniai pagilino žinias apie Lietuvą, Latviją, Estiją, jų sostines, atliko praktines užduotis: sprendė kryžiažodžius, sudėjo dėliones, mokėsi pažinti ir skirti Baltijos valstybių simbolius.

Dėkojame mokiniams, jų mokytojams, aktyviai dalyvavusiems renginyje. Tikimės, kad padėjome uždegti patriotiškumo ugnelę vaikų širdyse, kad užaugę su pasididžiavimu jie ištars: „Taip, aš esu lietuvis!“.

Šeduvos gimnazijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: