2019 m. kovo 20 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Rajono verslininkams – galimybė išplėsti veikląSpausdinimo versija

Radviliškio rajono verslininkai susitiko su pasaulinės verslo ryšių ir rekomendacijų organizacijos „BNI Lietuva“ atstovais: BNI Šiaurės regiono direktore Dalia Paulauskiene, nariais Raimundu Paulausku ir Jauniumi Riškumi.

Svečiai supažindino su organizacija, jos atsiradimo istorija, tikslais, sėkmingomis istorijomis. Lietuva prie BNI tinklo prisijungė 2014 metais. BNI sukuria aplinką, kurioje verslai keičiasi idėjomis, vertingais kontaktais ir konkrečiomis rekomendacijomis. Organizacijos nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalijantys. BNI narystė suteikia prieigą prie unikalių verslo plėtros mokymų, leidžia išplėtoti verslo ryšių tinklą ir keistis rekomendacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje.

Rajono verslininkus sudomino organizacijos veikla, atsirado norinčiųjų svečių teisėmis apsilankyti kiekvieną savaitę organizuojamuose BNI narių susitikimuose, ten pamatyti, kaip nariai bendrauja, kaip keičiamasi rekomendacijomis. Svarstoma galimybė, jei atsiras poreikis, burti BNI skyrių Radviliškio rajone.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: