2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kazytės mugė PapušynyjeSpausdinimo versija

Pirmąjį kovo šeštadienį Papušynyje buvo organizuota tradicinė Kazytės mugė. Į ją su savo darbeliais bei skanumynais atvyko draugai iš Šaukoto, Acokavų, Kunigiškių bendruomenių. Darbelių gausa džiugino Šaukoto bendruomenės moterys, kurios atsivežė savo rankomis pagamintų įvairių dirbinių iš molio, veltinio ir odos. Juos mokėsi gaminti pagal laimėtą projektą. Mugėje buvo galima įsigyti ūkininkų pagamintų sūrių, naminės duonos, medaus, meduolių bei įvairių saldumynų. Akį džiugino Papušynio kaimo bendruomenės moterų pagamintos tradicinės verbos.

Šventės pradžioje Papušynio bendruomenės pirmininkė Vilija Kunickienė pasveikino visus su pavasariu, su gražia Šv. Kazimiero švente. Buvo pagerbti šventėje dalyvavę Kazimieras ir Kazytė.

Visus šventės dalyvius pradžiugino nuotaikingas Papušynio kaimo bendruomenės artistų parodytas spektaklis „Žemės ar moters“, pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Šventėje buvo organizuotas ir gražiųjų darbelių aukcionas, veikė loterija be pralaimėjimo, gausios ūkininkų vaišės, smagi Šaukoto kultūros namų ansamblio, vadovaujamo Egidijaus Lubicko, muzika, gražios dainos, nuotaikingi šokiai. 

Papušynio kaimo bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: