2017 m. liepos 28 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Protų mūšis Šeduvos globos namuose „Ar žinai kelių eismo taisykles?“ Spausdinimo versija

Šeduvos globos namai jau ne vienerius metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Birželio 28 dieną įstaigos darbuotojai susibūrė turiningai praleisti popietę ir pasitikrinti žinias, ar gerai žino kelių eismo taisykles.

Renginys prasidėjo komandų prisistatymais, kurie nuotaikingai nuskambėjo šūkiais ir dainomis. Dalyviams buvo pateikiamos užduotys  iš saugaus eismo taisyklių, kelio ženklų sričių. Viena iš užduočių buvo skirta komandų kapitonams. Burtų keliu išsitraukę kelio ženklą, komandų kapitonai turėjo vaizdžiai, be žodžių, jį pademonstruoti savo komandai. Globos namų kiemelyje buvo atliekama kūrybinė užduotis – suformuoti kelio ženklą iš visų komandos narių. Atliktas užduotis vertino praktinio vairavimo instruktorius S. Marčius.

Įvertinus rezultatus, galima teigti, jog apie kelių eismo taisykles žinome tikrai daug. Renginį lydėjo garsūs aplodismentai, jauki atmosfera ir nuoširdus vienas kito palaikymas. Kiekvienas komandos narys buvo apdovanotas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įsteigtais prizais: atšvaitais, liemenėmis, rankinėmis, raktų pakabukais. Apdovanoti ir žiūrovai, stebėję renginį ir palaikę dalyvius. Saugumas – visų mūsų rūpestis. Tad būkime saugūs kelyje ir to mokykime kitus.

Šeduvos globos namų informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: