2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenės išvyka į LatvijąSpausdinimo versija

Rugpjūčio 23-ąją Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai direktoriaus Laisvūno Vaičiūno pakviesti išvyko į Latvijos kurortinį miestą Ventspilį. Tą dieną direktorius tarsi pakeitė profesiją - buvo kolegų gidas. Jau kelionės pradžioje visiems priminė datos reikšmingumą Lietuvai.

Juk 1989 metų rugpjūčio 23-ąją virš 2 ml. lietuvių, latvių ir estų susikibo rankomis kelyje „Vilnius – Talinas“ taip pažymėdami juodą broliškų tautų istorijos datą – Ribentropo - Molotovo pakto jubiliejų. Paskui papasakojo apie Latvijos ir Lietuvos bendrą Ventos upę, jos ištakas, žymius žmones, gyvenusius prie šios upės.

Keturias valandas važiavę pasiekėme kelionės tikslą - Ventspilio miestą, kuriame direktorių pakeitė gidas, Latvijos lietuvis. Pirmiausia apvažiavome visą miestą, kurio pagrindinis akcentas - įvairiausios karvių skulptūros, vėliau aplankėme pajūrį. Paskui plaukėme plačia Venta ir grožėjomės miesto vaizdais bei jūra. Po plaukimo laivu nuėjome apžiūrėti Livonijos pilies. Joje buvo priminta įdomi Latvijos istorija.

Atsisveikinę su gidu pasukome kito pajūrio miestelio Jūrkalnės link. Šįkart šalia siaučiančios jūros ir didžiulio skardžio aptarėme būsimus darbus, linksmai pasidalinome prabėgusios vasaros įspūdžiais. Ir dar kartą visi įsitikinome, kad staigmenos – pats geriausias dalykas. Juk direktoriaus pasiūlymas mums buvo maloni staigmena, už kurią esame dėkingi.

Pakiliai nusiteikusi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė verčia naujų mokslo metų puslapį, kuris šiais metais mokyklai jau keturiasdešimtas.

Aušra Mackevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: