2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos lopšelio-darželio pasididžiavimasSpausdinimo versija

Švietimo mainų paramos fondas už „eTwinning“ projektus 2016–2017 mokslo metais teigiamai įvertino ir suteikė Nacionalinius kokybės ženklelius Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio pedagogėms: vyresniajai ikimokyklinio ugdymo auklėtojai Irinai Onaitienei, logopedei metodininkei Ievai Pudžiuvėlienei, priešmokyklinio ugdymo pedagogei metodininkei Ritai Daukšienei.

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Irina Onaitienė kartu su „Drugelių“ grupės ugdytiniais vykdė tarptautinį projektą „Smurfs, the travellers...“ („Smurfai keliauninkai“). Projekto partneriai - ugdymo įstaigos iš Portugalijos, Lenkijos, Slovakijos ir Lietuvos. Projekte visų šalių komandos vykdė edukacines ir pažintines veiklas, kuriose dalyvavo ir naujieji vaikučių draugai – lėlės Smurfai. Logopedė Ieva Pudžiuvėlienė kartu su vaikais, turinčiais specialiuosius ugdymosi poreikius, vykdė tarptautinį projektą „Finger world“ („Pirštuko pasaulis“). Šio projekto pagrindinis tikslas - pasidalyti su projekto partneriais įvairiomis edukacinėmis veiklomis bei žaidimais, skatinančiais vaikų smulkiąją motoriką. Šiame projekte dalyvavo pedagogai su savo ugdytiniais iš Latvijos, Bulgarijos, Ukrainos ir Lietuvos. O Rita Daukšienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė, kartu su priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniais ir kitomis respublikos ikimokyklinio ugdymo mokyklomis vykdė projektą „Rudens stop kadras“.

Pedagogės buvo pakviestos rugpjūčio 23–25 dienomis Vilniuje dalyvauti nacionaliniuose apdovanojimuose ir mokymuose „Inkliuzinis ugdymas – mokykla visiems“. Šiuose nacionaliniuose apdovanojimuose dalyvavo apie 100 mokytojų ir kitų švietimo darbuotojų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“, kuriems buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis. Šių mokymų metu Nacionaliniais kokybės ženkleliais apdovanoti projektų vykdytojai dalijosi gerąja patirtimi, išbandė mobiliesiems įrenginiams skirtas edukacines programėles, dirbo komandose, taikydami kūrybinius metodus, skirtus projektinei veiklai, dalyviai turėjo galimybę užmegzti kontaktus būsimiems projektams. Šie mokymai suteikė pedagogėms naujos patirties bei idėjų tolimesniems „eTwinning“ projektams.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: