2018 m. rugsėjo 24 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Verslo rėmimui paskirstyta 11 tūkst. eurų Spausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdyje svarstyti Radviliškio rajono įmonių prašymai dėl finansinės paramos skyrimo. Apsvarstyti ir patenkinti aštuonių įmonių prašymai. Įmonėms išdalyta per 11 tūkst. Eur: 4 naujoms įmonėms iš dalies padengtos įmonių įregistravimo išlaidos, vienai įmonei suteikta finansinė parama už dalyvavimą su savo produkcija šalies parodoje, dviem įmonėms iš dalies padengtos išlaidos, patirtos įsigijus pagrindinių priemonių, reikalingų verslui vystyti ar plėsti.

Dar yra lėšų verslo rėmimui bei skatinimui. Kviečiame įmones teikti paraiškas dėl dalinės piniginės pagalbos vystant ar plečiant verslą iki 2018 m gruodžio 1 d.

SVV rėmimo komisijos pirmininkas Kazimieras Augulis pasidžiaugė, kad jaunuoliai nebijo kurti verslų, naujų darbo vietų. Net trys įmonės, kurių steigėjai – jaunuoliai iki 29 metų amžiaus, pasinaudojo finansine parama – jaunimui iki 29 m., naujai įkūrusiam įmonę, pagrindinėms priemonėms įsigyti, išskyrus transporto priemones, išlaidoms iš dalies padengti skiriama iki 50 proc., bet ne daugiau kaip 3 000 Eur. Tai gera paspirtis jaunai įmonei.

Lėšos buvo paskirstytos pagal 4 paramos formas iš 14, nustatytų Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos apraše.

2018 m. lapkričio 9 d. planuojama organizuoti Verslo dienos šventę.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: