2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Skambutis sukvietė į klases ir suaugusiuosiusSpausdinimo versija

Baigėsi karšta vasara, ir mokyklinis skambutis sukvietė į pačią gražiausią rudeninę mokslo ir žinių šventę. Rugsėjo 3-ąją pasipuošę, besišypsantys, gerai nusiteikę į Lizdeikos gimnaziją skubėjo ir suaugusiųjų klasių mokiniai. Skambutis šių klasių abiturientams–startas į jų kuriamų vilčių ir svajonių išsipildymą.

Šią ypatingą dieną sėkmės, gerų mokymosi rezultatų linkėjo gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė, sveikinimo žodį tarė ir pirmąją pamoką vedė klasių auklėtoja. Ji įteikė ir Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio dovanotus rašiklius 100-mečio abiturientams. Suaugusiųjų klasių mokiniai dalijosi vasaros įspūdžiais, linkėjo vieni kitiems sėkmės, kantrybės, ryžto. Abiturientai ant dangaus žibinto surašę šių mokslo metų tikslus ir lūkesčius juos nuskraidino žydrynėn.

Kasmet suaugusiųjų klases papildo nauji nariai. Manome, kad suaugusieji, mokydamiesi Lizdeikos gimnazijoje, realizuos save, išpildys savo svajones, galės siekti profesinių aukštumų, tikime, kad naujieji mokslo metai juos paskatins kūrybai ir darbui.

Sonata Vaitiekūnė, suaugusiųjų klasių auklėtoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: