2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos gimnazijos mokinukai tikrai myli gyvūnus...Spausdinimo versija

Sausio 11 diena – neeilinė diena Šeduvos gimnazijos pradinukams. Pas juos į svečius  atvyko Panevėžio VŠĮ Beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ darbuotojos su keliais keturkojais globotiniais. Šio susitikimo visi labai laukė ir jam ruošėsi. Jį, dar gruodžio mėnesį, iniciavo Šeduvos gimnazijos mokinių prezidentė Aleksandra Mamonaitė. Visą gruodžio mėnesį pradinukai, paraginti savo mokytojų, padedami savo tėvelių, į klases nešė kačių maistą, kraiką, žaisliukus, palutes, pledukus. Surinktų dovanų kiekis pradžiugino Panevėžio beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ direktorę Vilmą Jakštienę.

Susitikimo – dovanų įteikimo metu ji vaikams papasakojo apie organizacijos veiklą, o svarbiausia, atsivežtų į šį susitikimą gyvūnų, patekimo į prieglaudą istorijas... Mažuosius gimnazistus jos labai sujaudino. Kartu su viešniomis iš Panevėžio atvyko ir šeduvietė, gyvūnų gelbėtoja iš Pakruojo komunalinio punkto Sandra Ovčinikovienė. Ji vaikams papasakojo,kad pagrindinis jos darbas yra išgelbėti kačiukus ir šuniukus, kurie patenka į šią tarnybą, nes laiko tam ji turi tik 14 dienų. Moteris pasidžiaugė, kad visiems, ištrauktiems iš mirties nagų gyvūnams, pavyksta surasti mylinčius šeimininkus. Susitikimo pabaigoje išsipildė didžiausias vaikų noras-galimybė paglostyti kačiukus ir šuniuką, su jais nusifotografuoti, pabendrauti.

Už suneštas dovanas beglobiams gyvūnams vaikams padėkojo ne tik „Pumos“ darbuotojos, bet ir mokinių prezidentė Aleksandra, kuri prižadėjo padovanoti jiems Linksmadienį...

Šeduvos gimnazijos pradinukai įrodė, kad ne tik žodžiais, bet ir darbais myli gyvūnus...

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: