2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2018-03-19

Kovo 19 dieną Radviliškyje apsilankė delegacija iš Palangos. Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, Turizmo, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Donatas Elijošius, mero patarėjas Pranas Žeimys, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė, Savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jokubauskas, Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Alfredas Reivytis ir Palangos baseiną statančios UAB „Conresta“ atstovas Paulius Keliuotis domėjosi Radviliškio plaukimo baseino statyba, vaikų mokymo plauti programa, sveikatinimo programomis, vykdoma ugdymo ir sveikatinimo veikla, kainodara, įstaigos registravimo galimybėmis.

2018-03-19

Darni ir tvari Lietuvos regionų plėtra bei regionų ekonominės specializacijos kryptys – tai svarbiausios temos, kuriomis kovo 15–16 dienomis diskutavo į Regioninės politikos pavasario forumą Palangoje susirinkę Europos Komisijos (EK) ir Europos regionų komiteto atstovai, 4 Lietuvos ministrai, daugiau nei 30 merų, taip pat verslininkai bei ekspertai iš kaimyninių šalių. Forume dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Pasak mero, daug diskutuota apie tolygų regionų vystymąsi, o tai nėra įmanoma, kol regionai yra skirstomi į tikslinius, probleminius ir tuos, kurie nei tokie, nei tokie.

2018-03-19

Informuojame, kad 2018 m. balandžio 3–7 d. Radviliškio rajone esančiuose Radviliškio mieste bei rajone šviesiu bei tamsiu paros metu Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono padaliniai vykdys lauko taktines pratybas „Perkūno sakalas 2018“. Pratybose kariai su savimi turės ginklus, naudos imitacinius šaudmenis ir važinės karinėmis transporto priemonėmis.

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono informacija

2018-03-19

Šiandien, kovo 17 dieną Radviliškio krašto žmones į didžiausią Šimtmečio šventės įvykį – Dainų šventę „Vardan tos“ – kvietė TV laidų vedėja Edita Mildažytė, kraštietis, LR Seimo narys, profesorius Vytautas Juozapaitis, Dainų šventės rengėjų – Lietuvos nacionalinio kultūros centro – direktorius Saulius Liausa, choro „Ave Vita“ meno vadovas, dirigentas Kastytis Barisas, Radviliškio miesto ir rajono meno kolektyvai, dalyvausiantys šių metų Dainų šventėje, jaunimo kolektyvai, Radviliškio miesto mokyklų bendruomenės iš Gražinos pagrindinės mokyklos, Lizdeikos gimnazijos, V. Kudirkos, Vaižganto progimnazijų.  Iškilmingai Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono transportu į šventę atvykę E. Mildažytė, V. Juozapaitis ir S. Liausa išjudino radviliškiečius iš namų šaltą pavasario dieną pasikalbėti apie Lietuvą, apie unikalią Dainų švenčių tradiciją ir „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ akciją. Susirinkusiuosius į šventę pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis.

2018-03-16

Vilhelmas Storosta–Vydūnas kaip regėtojas, kaip filosofas, gyvenimo mokytojas. Vydūnas prieštaringai vertinama asmenybė buvo visada. Minimas kaip filosofas, mąstytojas, visais laikais vienų garbintas, kitų neigtas, kėlęs abejonių dėl polinkio į rytų kultūrų pažinimą, misticizmą, palikęs unikalų kūrybinį palikimą, šiandien vėl aptariamas konferencijose, apie jo veiklą rašomos monografijos, jo filosofijos pagrindiniai teiginiai apie valstybę, tautiškumą, sveiką kūną ir sveiką sielą, ryšį su gamta, šeimos kūrimą nagrinėjami mokslininkų, mokinių.

2018-03-16

2018 m. kovo 24 d. 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai. Vienas jų – tai klimato kaita, kurios poveikis juntamas jau ir mūsų šalyje.

2018-03-16

Kovo 14 d. Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos nariai pirmą kartą šiais metais paskirstė paramą verslui. Dvylikai įmonių išdalyta 5,6 tūkst. eurų. UAB „Altilija“, UAB „Audrava“, UAB „Montavita“, UAB „Viotransa“, MB „Projektuok ir statyk“, UAB „Medilana“, MB „Glovė“, UAB „BALT“, MB „Kaimynų gūžta“, MB „Milketas“, MB „Niauduvė“, UAB „Senjorų namai“ parama skirta padengti įmonės įregistravimo, dalyvavimo su savo įmonės produkcija parodoje išlaidas, įsteigus naujas darbo vietas, įsigijus pagrindinių priemonių, reikalingų vystyti verslą, įmonėms padidinus gyventojų pajamų mokestį.

2018-03-16

„Lietuvoje yra ne tik lietuvių, bet ir žemaičių kalba“ – taip sakė Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje savo knygą „Žemaičių kalba ir rašyba“ pristatęs Šiaulių universiteto docentas dr. Juozas Pabrėža. Ši knyga – didžiulio ir ilgo darbo rezultatas, kurį dr. J. Pabrėža pradėjo dirbti su profesoriumi A. Girdeniu, bet jį baigė jau vienas. Pasak docento, pats svarbiausias dalykas kalbos tapatumui įrodyti yra tas, kad žemaičių kalba turi visus tai kalbai privalomus lygmenis ir sudedamąsias dalis – fonetiką, morfologiją, sintaksę ir leksiką.

2018-03-15

Burbiškio dvare pirmosios tulpės jau parodė savo lapelius. Žydėti jos ruošiasi jau balandžio viduryje. Tai – ankstyvųjų veislių laukinės kalnų tulpės. O spalvinga tulpių jūra ir Tulpių žydėjimo šventė „ŠIMTMEČIO ISTORIJOS ĮKVĖPTI“ visų laukia Burbiškyje gegužės 12–13 dienomis. Kovo 14 dieną vykusiame pasitarime apie Tulpių žydėjimo šventę diskutuota apie šventės organizavimą, kalbėta apie planuojamus koncertus, organizuojamas parodas ir kitus organizacinius reikalus.

2018-03-15

Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiame iki balandžio 22 d.

2018-03-15

Jaunasis radviliškietis Eimantas Čepulis – daug žadantis motociklų kroso sporto aistruolis. Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, jis sutiko Estijoje, kur dalyvavo „Arenacross Kids Cup“ etape ir kvalifikacinėje rungtyje (0,620 km), pranokęs visų lūkesčius, pasiekė antrą geriausią rezultatą (57,578 s), nuo lyderio atsilikęs tik 0,178 ms. Varžybose E. Čepulis važiavo 50 kub. cm galios motokrosui skirtu motociklu, ir bendroje įskaitoje iškovojo penktąją vietą.

2018-03-15

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia Radviliškio rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą.

Konkurso tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes per mokinių vasaros atostogas. Įgyvendinamų vaikų vasaros poilsio programų metu turėtų būti organizuojama įvairi neformaliojo švietimo veikla, tenkinami vaikų saviraiškos poreikiai, sudaromos sąlygos turiningai edukacinei veiklai.

2018-03-15

Kovo 7-8 dienomis Lizdeikos gimnazijoje lankėsi  filmo „Šventasis“, šiais metais laimėjusio net šešis „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus, režisierius Andrius Blaževičius ir Maratas Sargsyanas, kurio dokumentiniai filmai rodyti įvairiuose garsiuose Europos kino festivaliuose. Oho! Lizdeikos gimnazijoje – visiems puikiai žinomi profesionalūs kino režisieriai! Kodėl? Lietuvos kino centras pakvietė pedagogus registruoti moksleivių grupes į kūrybines kino dirbtuves.

2018-03-15

Jau šį šeštadienį, kovo 17 dieną, Radviliškį pasieks per Lietuvos miestus ir miestelius su TV laidų vedėja Edita Mildažyte keliaujantis žygis „Vardan tos“. Dainų šventės rengėjų organizuojamas renginys leis Radviliškio gyventojams pasijausti pačiame atkurtos Lietuvos šimtmečio šventės epicentre bei prisidėti prie šių metų misijos - pakviesti 4 milijonus lietuvių iš viso pasaulio liepos 6-ąją kartu giedoti Šimtmečio „Tautišką giesmę”.

2018-03-15

Kovo 14 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje susirinkę Europos žmonių festivalio organizacinės grupės narių diskutavo apie Europos žmonių festivalio organizacinius reikalus. Aptarta viskas – nuo atidarymo, iki uždarymo, nuo sporto varžybų iki savanorių veiklų. Tokių pasitarimų jau buvo ne vienas, ir planuojama organizuoti dar kelis tokius nuveiktų darbų aptarimus, nes siekiama suorganizuoti gražų renginį ne tik jo dalyviams, bet ir šeimininkams – radviliškiečiams.

2018-03-15

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Baisogalos seniūnija skelbia pakartotinius Baisogalos seniūnijos Baisogalos seniūnaitijos seniūnaičių rinkimus, kurie vyks 2018 m. kovo 22 d. nuo 8.00 val. iki 19.00 val. Radviliškio rajono Baisogalos seniūnijos patalpose (Mokyklos  g. 4, Baisogalos mstl., Radviliškio r.).

2018-03-15

Kovo 14 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje aptartas kovo 29 dieną planuojamas Kauno radviliškėnų bendrijos susitikimas Kaune, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, profesorė, habilituota socialinių mokslų daktarė Laima Sajienė, vadovaujanti Kauno radviliškėnų bendrijai, ir kraštiečių sambūrio pradininkė Radviliškyje, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narė Aldona Januševičienė aptarė būsimo susitikimo detales.

2018-03-15

Kviečiame į architektūrinio ansamblio Laisvės alėjoje pristatymą ir padiskutuoti apie Trijų kryžių ir kompozicijos „Skausmo ir kančių keliu“ prie Radviliškio bažnyčios atnaujinimą.

Pristatymas ir diskusija vyks 2018 m. kovo 21 d. 15.00 val. Radviliškio miesto seniūnijos salėje.

Radviliškio seniūnijos informacija

2018-03-14

2018 m. kovo 14 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad 1,8 mln. šalies gyventojų, iš jų 176 tūkst. – Šiaulių apskrities gyventojų, Elektroninio deklaravimo sistemoje (deklaravimas.vmi.lt) jau suformuotos preliminariosios gyventojų pajamų mokesčio deklaracijos. Visiškai užpildytos deklaracijos, kurias belieka tik pateikti, šiemet paruoštos 1,3 mln. gyventojų.

2018-03-14

Aplinkos ministerija kartu su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, siekdama pašalinti įmokų už komunalinių atliekų tvarkymą teisinio reguliavimo spragas, parengė Atliekų tvarkymo įstatymo pataisas.

Visuomenė kviečiama susipažinti su projektu ir pateikti savo pasiūlymus.

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: