2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2019-03-21

Visi, norintys gauti finansinę paramą sodų bendrijų vidaus kelių (gatvių) sutvarkymui, gali kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybę ir prašyti prisidėti prie šių darbų finansavimo. Lėšos statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbams skiriamos iš Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto.

2019-03-21

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2014 m. birželio 26 d. sprendimu Nr. T-785 „Dėl Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, kuriame numatyta, kad visi, norintys sutvarkyti bendrojo naudojimo teritorijose prie gyvenamosios ar kitos paskirties pastatų esančias kiemo aikšteles, automobilių stovėjimo aikšteles, privažiavimus (įvažiavimus, akligatvius), šaligatvius ir šalia jų esančius elektros tiekimo, apšvietimo, telekomunikacijų tinklus, lietaus (paviršinių) vandens nuotekų tinklus, gali kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybę ir prašyti prisidėti prie šių darbų finansavimo.

2019-03-21

Pakiršinio kaimo bendruomenė informuoja, kad gautas finansavimas projektui „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų socialinės įtraukties didinimas į Pakiršinio ir aplinkinių kaimų visuomeninę veiklą, per socialinės inovacijos veiklas ir patyriminį ugdymą“.

Vietos projekto tikslas – gerinti socialinius įgūdžius per socialinės inovacijos ir patyrimines veiklas ir kartų bendradarbiavimą, didinti socialiai atskirtų asmenų socialinę įtrauktį į vietos bendruomenę.

2019-03-20

Kovo 22-23 dienomis Lietuvoje vėl vyks „Maisto banko“ akcija. Gražia tradicija tapęs didžiausias šalyje labdaros projektas suburs tūkstančius savanorių. Kitą penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse jie vėl kvies geros valios žmones paaukoti ilgiau negendančių maisto produktų nepasiturinčiųjų maitinimui.

2019-03-20

Kovo 16 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo tradicinėje, jau 15-ojoje pavasarinėje Bauskės  neįgaliųjų sporto šventėje. Lietuvai atstovavo keturios komandos - Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komandos.

2019-03-19

2019 metų kovo 18 dieną mirė Laisvės kovų dalyvis, Vyčio Kryžiaus Ordino kavalierius Vytautas Balsys-Uosis. Jam buvo 96 metai.

Būtent jis  visų Lietuvos partizanų vardu kalbėjo Lietuvai  apie laisvės kovų prasmę šią Vasario 16-ąją  Minaičiuose, Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio memoriale, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos paskelbimo 70-ąsias metines.

2019-03-18

Kovo 17 dieną Radviliškio rajono gyventojai,  balsavę  mero rinkimuose, dar vieną kadenciją rajonui vadovauti išrinko Antaną Čepononį, TS-LKD partijos atstovą. Antrajame savivaldos rinkimų ture jis varžėsi su socialdemokratų partijos atstovu Kazimieru Račkauskiu.

2019-03-15

Radviliškio rajono savivaldybėje diskutuota apie Vasario 16-osios gatvės ruožo tarp S. Dariaus ir S. Girėno – Maironio ir Radvilų gatvių sankryžų bei Žalgirio – Maironio gatvių sankryžos Radviliškyje rekonstravimo projektą.

2019-03-14

Kovo 13 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi Vasario 16-osios aktą suradęs Lietuvos mokslininkas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, visuomenės veikėjas Liudas Mažylis. Šio žmogaus pastarieji gyvenimo metai buvo kupini netikėtumų, o surastas Lietuvos valstybės gimimo dokumentas – Vasario 16-osios aktas, mokslininkui ir visai Lietuvai yra neįkainojamas atradimas. Susitikime su profesoriumi L. Mažyliu dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė bei kiti garbūs svečiai.

2019-03-14

2019 m. kovo 27 d. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje 10.00 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Tarybos komitetų posėdžiai

2019-03-14

Kovo 8–9 dienomis Šiaulių sporto gimnazijoje vyko 2019 m. Lietuvos jaunių imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Radviliškio imtynininkai.

Geriausiai iš Radviliškio imtynininkų sekėsi Lukui Gelažiui (svorio kategorija iki 80 kg). Jis, įveikęs du varžovus, pateko į finalą, kuriame nugalėjo A. Dijoką ir tapo nugalėtoju.

2019-03-14

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai pastebi, kad vis dar pasitaiko pažeidimų, susijusių su kiaulių skaičiaus registravimu, ausų įsagais nepaženklintų paršelių įsigijimu ar kiaulių pardavimu, privalomų dokumentų pildymu. Atėjus pavasariui ir suintensyvėjus prekybai ūkiniais gyvūnais, VMVT primena apie prievoles ūkininkams, ketinantiems įsigyti, parduoti kiaules ar paršelius.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

2019-03-13

adovaudamiesi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. sausio 23 d. įsakymo Nr. V-76 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. V-1055 „Dėl Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ patvirtinimo“ pakeitimo“ patvirtintos Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ 9 punkto nuostatomis, informuojame, kad yra rengiamas Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl maudyklų vandens kokybės stebėsenos 2019 metų kalendorinio grafiko patvirtinimo ir atsakingo asmens skyrimo.

2019-03-13

Pavasarį, oro temperatūrai pasiekus 5–7 laipsnius šilumos, erkės tampa ypač aktyvios. Gyvybingos jos  išlieka iki lapkričio mėnesio. Savo aukos dažniausiai tyko ant žolės, tik pajutusios grobį užropoja ir kojų kabliukais stipriai įsikimba į odą – tai trunka vos akimirką. Ropodama žmogaus kūnu erkė ieško minkštos vietos odoje, kur gausu kraujagyslių ir lengviau įsisiurbti bei maitintis. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuvoje erkių platinamomis ligomis kasmet suserga apie 3 tūkst. žmonių. Lietuvoje šiomis ligomis susergama kelis kartus dažniau nei kitose Europos valstybėse, todėl visiems rekomenduojama pasiskiepyti nuo erkinio encefalito.

2019-03-13

Bendra veikla – veiksmingiausias būdas stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bendrystę ir užtikrinti tėvų ir vaikų dienos centro „Gandriukas“ darbuotojų abipusį augimą. Bendra veikla tobulina ir veda link įsipareigojimų, kurie stiprina motyvaciją veikti bei didina atsakomybę. Būtent apie tai galvodami vaikų dienos centras „Gandriukas“ darbuotojai organizavo  tėvų susirinkimą-popietę, kuri sutapo su Tarptautine moterų solidarumo diena, Kovo 8-ąja. Susirinkime pasidalyta ateities planais, mamos turėjo galimybę pasidžiaugti vaikų darbeliais, pabendrauti tarpusavyje.

2019-03-13

Šeduvos kultūros ir amatų centre nuaidėjo šventinis koncertas, skirtas Tarptautinei moterų solidarumo dienai „Muzika jūsų širdims“. Renginio scenografiją kūrė, šventę režisavo praktiką kultūros ir amatų centre atliekantys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, būsimi režisieriai, šeduviai Aleksandra Kovalenko ir Vitaras Skromanas.

2019-03-12

Permainingo oro Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, radviliškiečiai paminėjo su trenksmu – sportiškai ir patriotiškai nusiteikę.

Šventinę dieną, nepabūgę stipraus vėjo ir kartkartėmis iš dangaus pabyrančio sniego, didžiulis būrys radviliškiečių, iškėlę Trispalves, bėgo trijų kilometrų trasą, o vėliau visi norintieji maudėsi Eibariškių tvenkinyje.

2019-03-12

Radviliškio kraštas džiaugiasi ir didžiuojasi – dar viena Radviliškio krašto moteris išrinkta Šiaulių apskrities  iškiliausia moterimi – „Moterimi Saule 2018“. Ja tradiciniame, Kovo 8-osios, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga organizuojamame Šiaulių televizijos renginyje išrinkta kraštietė, muzikė Aurelija Meškauskienė.

2019-03-12

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad kovo 6 d. ryte iš policijos buvo gautas pranešimas apie Švenčionių rajone esančiame Švenčionėlių miestelyje UAB „Žeista“ statybvietėje mirtinai sužalotą žmogų. Darbo inspektorius, nuvykęs į nelaimės vietą, nustatė, kad asmuo nuo renovuojamo daugiabučio pastolių nukrito (galimai dėl sveikatos sutrikimo) pro užlipimo kopėčiomis angą iš 2 metrų aukščio ir žuvo.

2019-03-11

Kovo 8-ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną vykusiame pirmajame Nacionalinio diktanto ture prasmingą Dovilės Filmanavičiūtės tekstą apie moters būtį „Odė moterystei“ ׅbeveik pusantro šimto Radviliškio rajono gyventojų.

2019-03-21

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius pradeda vykdyti juridinių ir fizinių asmenų traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų technines apžiūras. Apžiūros vyks nurodytų subjektų mechaninėse dirbtuvėse arba aikštelėse prie jų, o Radviliškio miesto gyventojams – aikštelėje prie Maironio g. 159. Mokestis už techninę apžiūrą mokamas valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) prie Finansų ministerijos. Įmokos kodas 53071. Už traktoriaus techninę apžiūrą reikia mokėti 5,0 Eur, už priekabos techninę apžiūrą – 3,0 Eur, už keletą technikos vienetų mokama vienu mokėjimo dokumentu susumavus reikiamą sumą. Visais klausimais kreiptis į Žemės ūkio skyrių telefonu (8 422) 69 141.

2019-03-21

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio 2019 m. vasario 28 d. tarp 7.40 val. ir 14.50 val. Radviliškio r. Linkaičių k. Arsenalo g. 7 (karinio dalinio vidiniame kieme), liudytojų. Nenustatytas, automobilis, kuris pasišalino iš eismo įvykio vietos, apgadino paliktą stovėti automobilį CITROEN C5, valst. Nr. KRC946. Mačiusius šį įvykį ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusią transporto priemonę, prašome paskambinti telefonais: (8 700) 61 348, 112, susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt arba per facebook paskyrą: Radviliškio kelių policija  

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

2019-03-19

Radviliškio rajono savivaldybė viešo elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą, esantį: 

2019-03-18

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą.

2019-03-08

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 11 dalimi, Radviliškio rajono savivaldybės  Baisogalos seniūnijoje 2019-03-07 įvyko Baisogalos seniūnijos Palonų seniūnaitijos  seniūnaičio rinkimai.

2019-03-07

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 11 dalimi, Radviliškio rajono savivaldybės  Baisogalos seniūnijoje 2019-03-06 įvyko Baisogalos seniūnijos Pakiršinio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

2019-03-06

Aplinkos ministerija planuoja organizuoti Šiaulių apskrities miškų tvarkymo schemos keitimą siekiant pakeisti Šiaulių apskrities miškų tvarkymo schemos sprendinius, nes siekiama nustatyti bendrąją miško žemių naudojimo politiką, sudaryti sąlygas darniai miškų ūkio vystymo ir miško naudojimo politikai įgyvendinti ne trumpesniam kaip 20 metų strateginiam laikotarpiui, atsižvelgiant į gamtosauginius, ekonominius ir socialinius aspektus.

2019-03-05

Radviliškio rajono savivaldybė viešo elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą, esantį:  

2019-03-05

Žemės ūkio ministerija siekdama palengvinti smulkiesiems kiaulių augintojams iškilusias grėsmes dėl afrikinio kiaulių maro nuo š. m. kovo 4 d. iki 2019 m. balandžio 30 d.  kviečia teikti paraiškas pagal tris priemones:

DĖL PAGALBOS TEIKIMO KIAULIŲ LAIKYTOJAMS SKATINANT VYKDYTI AFRIKINIO KIAULIŲ MARO PREVENCIJOS PRIEMONES

2019-03-05

Tai unikali iniciatyva, skirta kiekvienam, norinčiam pagauti ekonomikos ritmą, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti.

Antrą kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas provokuoja mąstyti ir kviečia pastebėti, kiek daug ekonomikos yra mūsų kasdienybėje.

2019-03-04

Gaminių atliekų surinkimas vyks 2019 m. kovo 19 d., kurio metu iš užsiregistravusių įmonių, įstaigų ir organizacijų:

2019-03-01

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos projektų dalinio finansavimo Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis konkursą. Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos projektų dalinio finansavimo tikslas – skatinti Radviliškio krašto kultūrai reikšmingų ir išliekamąją vertę turinčių leidinių leidybą bei sklaidą ir (ar) sudaryti geresnes sąlygas įsigyti šiuos leidinius.

2019-02-28

Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

2019-02-25

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. 817 ,,Dėl Ūkininkų ūkių registro nuostatų patvirtinimo“ patvirtintų Ūkininkų ūkių registro nuostatų (su vėlesniais pakeitimais) reikalavimais, ūkininkai privalo kiekvienais kalendoriniais metais atnaujinti ūkio duomenis Ūkininkų ūkių registre. Visi radviliškio rajono ūkininkai, neatnaujinę duomenų, artimiausiu laiku gaus pranešimą ir jiems bus nustatytas vienų metų terminas šiam trūkumui pašalinti.

2019-02-05

Radviliškio rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pareigoms.

2019-02-05

Radviliškio rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos direktoriaus pareigoms.

2018-07-13

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2018-06-21 sprendimu Nr. T-933 patvirtino Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Radviliškio rajono savivaldybėje aprašo naują redakciją.

2018-06-27

Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, planuojama suteikti ir pakeisti adresus (pagal priedus) Radviliškio rajone.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: