2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Komitetai

Tarybos komitetų ir komisijų posėdžių darbotvarkės

Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetas

Pirmininkas
Kęstutis Dainius

8 687 54 550

kestutis.dainius@radviliskis.lt

Pirmininko pavaduotojas Jonas Povilaitis

8 687 12 788

jonas.povilaitis@radviliskis.lt

Skaidra Dišlė

8 675 47 363

skaidra.disle@radviliskis.lt

Arvydas Budrikas

8 684 24 951

arvydas.budrikas@radviliskis.lt

Kazimieras Račkauskis

8 682 63 692

kazimieras.rackauskis@radviliskis.lt

Investicijų ir kaimo reikalų komitetas

Pirmininkas
Vytautas Krikščiūnas

8 606 10 480

vytautas.kriksciunas@radviliskis.lt

Pirmininko pavaduotojas Andrius Grabauskas

8 677 16 108

andrius.grabauskas@radviliskis.lt

Sigitas Nakutis

8 650 47 285

sigitas.nakutis@radviliskis.lt

Gediminas Lipnevičius

8 657 99 599

gediminas.lipnevicius@radviliskis.lt

Jurgis Baublys

8 698 49 422

jurgis.baublys@radviliskis.lt

Saulius Luščikas

8 614 49 177

saulius.luscikas@radviliskis.lt

Gabrielius Verdingas

8 676 90 021

gabrielius.verdingas@radviliskis.lt

Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetas

Pirmininkas
Eugenijus Pranevičius

8 610 26 854

eugenijus.pranevicius@radviliskis.lt

Pirmininko pavaduotojas
Mindaugas Pauliukas

8 422 69 002

mindaugas.pauliukas@radviliskis.lt

Tomas Januševičius

8 674 94 901

janusevicius.tomas@radviliskis.lt

Irena Palionienė

8 686 93 163

irena.palioniene@radviliskis.lt

Zita Žvikienė

8 671 90 099

zita.zvikiene@radviliskis.lt

Vilma Aleknienė

8 645 58 357

vilma.alekniene@radviliskis.lt

Vida Janulaitienė

8 686 90 451

vida.janulaitiene@radviliskis.lt

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas

Pirmininkas
Justinas Kvėglys

8 655 91 664

justinas.kveglys@radviliskis.lt

Pirmininko pavaduotojas
Kęstutis Dambrauskas 

8 600 81 843

kestutis.dambrauskas@radviliskis.lt

Paulius Kablys

8 645 50 717

paulius.kablys@radviliskis.lt

Jonas Pravilonis

8 686 21 598

jonas.pravilonis@radviliskis.lt

Eglė Ivanauskytė

8 622 87 918

egle.ivanauskyte@radviliskis.lt

Kontrolės komitetas

Pirmininkas
Kazimieras Račkauskis

8 682 63 692

kazimieras.rackauskis@radviliskis.lt

Pirmininko pavaduotojas Kęstutis Dambrauskas

8 600 81 843

kestutis.dambrauskas@radviliskis.lt

Eugenijus Pranevičius

8 610 26 854 

eugenijus.pranevicius@radviliskis.lt

Zita Žvikienė 

8 671 90 099

zita.zvikiene@radviliskis.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-01 13:38:31
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)