2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sportas
Radviliškiečių pasiekimai Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate

Gegužės 21 dieną Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro stadione vyko Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai su fizine negalia iš visos Lietuvos sporto klubų. Radviliškio rajono neįgaliųjų draugiją atstovavo dvi narės.

Skaityti toliau...
Įgyvendintas suaugusiųjų sveikatinimo ir mokymo plaukti programa „Sveikata per vandenį“

Gegužės 18 d. Radviliškio plaukimo baseine baigėsi suaugusiųjų mokymo plaukti ir sveikatinimo programa „Sveikata per vandenį“, kuri buvo finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programų rėmimo specialiosios programos lėšomis. Neabejodami plaukimo nauda ir svarba baseine stengiamės sudaryti sąlygas mokytis plaukti ir tobulinti savo plaukimo įgūdžius įvairių amžiaus asmenims.

Skaityti toliau...
Radviliškiečių plaukikų pergalės regionų plaukimo varžybose Anykščiuose

Gegužės 13–14 dienomis Anykščiuose vyko „Regionų taurės 2022“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo 300 dalyvių iš 15 regionų. Plaukikai varžėsi penkiose amžiaus grupėse ir rungtyniavo tiek asmeninėse, tiek komandinėse įskaitose.

Skaityti toliau...
Radviliškiečių pasiekimai tarptautiniame imtynių turnyre

Balandžio 30 d. Kelmėje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Kelmė cup“ U15 ir U20 amžiaus grupėse. Į turnyrą atvyko komandos iš Latvijos, Estijos, Suomijos ir Lietuvos.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai įgijo naujos sportinės patirties Kipre

Radviliškio Sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkai Balandžio 29–gegužės 1 dienomis dalyvavo WKF karatė jaunimo lygos viename iš etapų „Karate1 Youth league - Limassol 2022“. Varžybos vyko Kipre, Limasolio mieste. Ši jaunimo lyga vyksta keturis kartus per metus: Kipre, Kroatijoje, Meksikoje ir Italijoje. Į varžybas atvyksta vieni geriausių pasaulio sportininkų, kurių daugelis yra savo šalies rinktinės nariai arba jų kandidatai. Kovotojai žengia į aikštelę kovoti ne tik dėl medalio, bet ir dėl reitingo taškų, kurie yra svarbūs dalyvaujant Europos ir Pasaulio čempionatuose bei kandidatuojant į nacionalines rinktines.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)