2019 m. lapkričio 15 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aukštelkuose įgyvendintas projektas „Šeimų vasaros uždarymo šventė“Spausdinimo versija

Aukštelkų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Šeimų vasaros uždarymo šventė“, finansuotą iš Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Bendra projekto lėšų suma – 1 244,00 (vienas tūkstantis du šimtai keturiasdešimt keturi) eurai. Už gautas projekto suorganizuota šeimų vasaros uždarymo šventė: grojo gyvo garso grupė „Ratai“ bei muzikavo ir  vakaronę organizavo muzikantai iš Rozalimo. Įsigyti suvenyrai ir prizai šventės dalyviams.

Vyko vyrų 2x2 paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Aukštelkų bei Radviliškio. Geriausiai sekėsi komandai „Mes“. Svečių komanda laimėjo visus susitikimus ir užtikrintai iškovojo I vietą, antrąją vietą užėmė taip pat svečių komanda iš Radviliškio „Taurė“. Trečiąją vietą iškovojo aukštelkiškių komanda, kuri atstovavo ir Oro gynybos batalionui. Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus metodininkas ir tinklinio varžybų organizatorius Andrius Grabauskas padėkojo visiems dalyvavusiems.

Šventėje dalyvavo Radviliškio V. Kudirkos pagrindinės mokyklos Aukštelkų ikimokyklinio ir pradinio  ugdymo skyriaus mokiniai ir mokytojai. Renginio dalyviai mėgavosi nemokamomis pramogomis: galėjo jodinėti žirgais, vaikai šokinėti ant batuto, skanauti cukrinės vatos, piešti ir žaisti.

Visi galėjo dalyvauti nuotaikingame konkurse „Mis gyvūnas 2019“. Šventėje skambėjo kraštietės Godos Šikšnytės, roko grupės „Ratai“, grupės „VIP“ ir muzikantų iš Rozalimo Rolando Sereikos ir Egidijaus Impolio atliekama muzika. Šeimų vasaros uždarymo šventės vakarą nušvietė didelis laužas.

Aukštelkų kaimo bendruomenės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)