2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šiaulėnuose – treniruokliaiSpausdinimo versija

Šiaulėniškių bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Jūratės Gavrilucienės, įgyvendino projektą „Šiaulėnų miestelio viešųjų erdvių gerinimas“. Įgyvendinant projektą už gautas lėšas įsigyti ir sumontuoti  įvairūs treniruokliai, sudarantys vientisą sportui ir sveikatinimui skirtą infrastruktūrinį vienetą. Jie stacionariai sumontuoti Šiaulėnų miestelio Šiaulėniškių bendruomenės namų kiemelyje (V. Tiškaus g. 2, Šiaulėnai). Tai – vieša atvira erdvė, kuri yra skirta tenkinti bendruomenės ir aplinkinių kaimo gyventojų viešiesiems poreikiams.

Projekto metu įsigyto turto naudotojai bus jaunimas ir vyresnio amžiaus žmonės. Įsigyti įrengimai pasitarnaus vyresnių žmonių grupei, kurie nori išlaikyti sveiką kūną bei sportuodami palaikyti bendravimo kultūrą su kitais bendruomenės nariais ir nebūti tokie atskirti.

Kadangi ši vieša erdvė yra pačiame miestelio centre, jiems bus patogu ateiti ir praleisti laisvalaikį. Jaunimas sportuos, lavins kūną, bendraus tarpusavyje, taip produktyviai praleis laisvalaikį.

Prie šio projekto įgyvendinimo labai daug prisidėjo Šiaulėnų seniūnijos seniūnė ir savanoriai, jie padėjo paruošti vietą ir pastatyti treniruoklius (buvo nugriautos senos pavėsinės ir išvalyta teritorija). 

Valstybės paramą šiam projektui skyrė LR Žemės ūkio ministerija pagal 2019 metų žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“. Dar 10 proc. projekto lėšų prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybė. Bendra projekto lėšų suma – 5550,00 Eur.

Šiaulėniškių bendruomenės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)