2019 m. rugpjūčio 26 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vasara – mokomojoje plaukimo stovykloje GraikijojeSpausdinimo versija

Tikras vasariškas džiaugsmas stovyklautojus iš Radviliškio plaukimo baseino lankytojus Syros saloje Graikijoje lydėjo visas dešimt dienų. Stovyklautojai ne tik ilsėjosi, bet ir kūrybiškai pramogavo, sportavo, pasiskirstę komandomis varžėsi įvairiose sportinėse, kūrybinėse užduotyse.

Stovyklautojai turėjo galimybę išbandyti save įvairiose veiklose, patirti kūrybos džiaugsmą neįprastomis aplinkybėmis, išbandyti ką nors naujo. Nauji potyriai laukė kopiant į kalnus, renkant kalnuose augančias vaistažoles, šokinėjant nuo olos, varžantis tinklinio aikštelė ir atliekant kitas sportines užduotis.

Stovyklautojams tikras išbandymas buvo plaukimas įveikiant įvairius atstumus, kurie iš pradžių atrodė sunkiai įveikiami. Rytinis plaukimas atvirame Egėjo jūros vandenyje tapo puikia organizmo grūdinimo priemone.

Vaikų vasaros stovykla – tai vieta, kurioje vaikai pasineria į visapusiškai sveiką ir linksmą gyvenimą. Skirtingais žaidimais bei praktikomis vaikai mokėsi bendradarbiauti, dirbti komandose, atrado naujų draugų, išbandė įvairiausias veiklas bei lavino fizinius, meninius, kūrybinius ir kitus įgūdžius.

Šiemet visos Radviliškio plaukimo baseino organizuojamos stovyklos jau baigėsi. Radviliškio plaukimo baseino darbuotojai dėkoja visiems stovyklautojams, tėveliams, organizatoriams, treneriams. Iki susitikimų kitais metais!

Radviliškio plaukimo baseino informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)