2019 m. lapkričio 11 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Dėl Konstitucijos egzamino nugalėtojo vardo varžėsi septyni Radviliškio rajono savivaldybės gyventojai ir 300 mokiniųSpausdinimo versija

Šiandien, spalio 3-ąją, pasibaigė pirmasis Konstitucijos egzamino etapas. Radviliškio rajono gyventojai turėjo galimybę egzaminą laikyti Radviliškio rajono savivaldybėje. Egzaminą laikė 7 radviliškiečiai.

Prie šios gražios iniciatyvos kaip visada prisijungė ir rajono švietimo įstaigos: Vaižganto, V. Kudirkos progimnazijos, Gražinos pagrindinė mokykla, Sidabravo, Lizdeikos, Baisogalos, Šeduvos, Grinkiškio J. Poderio ir Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos. Beveik 300 mokinių sprendė specialiai mokiniams parengtus testus, o pradinukai piešė piešinį tema „Mano namai – laisva Lietuva “. Šiuo metu egzamino organizatoriai mokyklose taiso išspręstus testus ir renka mažųjų egzamino dalyvių darbus antrajam – balsavimo – etapui.

Jau aišku, kad į antrąjį etapą pateko du radviliškiečiai – Ala Beliajeva ir Marius Aleksiūnas – ir mokiniai Zigmantas Bajoras, Raminta Sipavičiūtė ir Meida Zemlianskaitė iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir Dovydas Paškauskas iš Lizdeikos gimnazijos. Tikimės, kad, pedagogams ištaisius visų dalyvių darbus, patekusių į antrąjį turą mokinių bus daugiau.

Egzamine dalyvavę radviliškiečiai sprendė testą, parengtą piliečiams, neturintiems teisinio išsilavinimo. Galia, bet teisinį išsilavinimą turinčių Radviliškio rajono gyventojų egzamine nesulaukiama jau daug metų.

Konstitucijos egzamino II etapas vyks spalio 17 dieną. Tryliktąjį kartą vykusį Konstitucijos egzaminą organizuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)