2020 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Skelbiamas neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursasSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą.

Konkurso tikslas – plėtoti neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugas, pritaikant jas prie visuomenės ir darbo rinkos poreikių.

Teikiamos programos turinys turi atitikti vieną iš sąlygų, kurios nurodytos Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų finansavimo ir atrankos tvarkos apraše. Tai yra: mokymosi visą gyvenimą paslaugų Savivaldybėje plėtra, darbo rinkai aktualių suaugusiųjų bendrųjų kompetencijų ugdymas, asmenų mokymasis trečiojo amžiaus universitete, andragogų kompetencijų tobulinimas, profesinei veiklai reikalingų žinių ir gebėjimų įgijimas ir tobulinimas, asmens bendrosios kultūros ugdymas.

Nustatyta, kad konkursui teikiamos programos apimtis turi būti ne mažiau kaip 8 kontaktinio darbo valandos (kontaktinio darbo valanda – 60 min.). Minimalus besimokančiųjų skaičius grupėje – 16 asmenų.

Konkursui pareiškėjas gali pateikti vieną paraišką ir negali būti partneriu kitų pareiškėjų paraiškose. Jeigu bus nustatyta, kad vienas ir tas pats pareiškėjas dalyvauja daugiau nei vienoje paraiškoje, visos su juo susijusios paraiškos laikomos netinkamomis ir nenagrinėjamos.

Paraiškas prašome pateikti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Marijai Motiejūnienei (104 kab., Aušros a. 10) iki 2020 m kovo 19 d. 17.00 val.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)