2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Spalvoti linkėjimai rudeniui“ sutūpė Šeduvos lopšelio-darželio edukacinėse erdvėseSpausdinimo versija

Atskubėjęs auksinis rudenėlis  dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena…Šiandien nuo pat ankstyvo ryto visame Šeduvos lopšelyje-darželyje girdėjosi šurmulys  – vyko aktyvus ruošimasis skėčių paradui-parodai „Spalvoti linkėjimai rudeniui“.

Šeduvos lopšelis-darželis ieško naujų, patrauklių, atitinkančių vaikų poreikius ugdymo(si) veiklos formų. Visų grupių pedagogės kartu bendradarbiaudamos su ugdytinių šeimomis, kvietė tėvelius originaliai dekoruoti skėčius dosnaus rudenėlio spalvotomis dovanėlėmis, panaudojant dailės priemones, gamtinę medžiagą, sodo, daržo, miško gėrybes ar buitines atliekas. Tėveliai buvo labai kūrybiški, aktyvūs, sulaukėme net 48 dekoruotų skėčių.

Skambant muzikai, vidiniame darželio kiemelyje vyko skėčių demonstravimas. Sunku būtų buvę išrinkti iš jų, kuris skėtis gražiausias, įdomiausiai, originaliausias, spalvingiausias ar stilingiausias. „Spalvoti linkėjimai rudeniui“ sutūpė Šeduvos lopšelio-darželio edukacinėse erdvėse. Visi patyrėme daug džiaugsmo, renginys buvo visų šiltai sutiktas. Tai turtinga, įsimenanti, prasminga ir maloni gyvenimo patirtis darželyje.  Didžiulis ir kvepiantis rudeniu Ačiū darželio vaikučių tėveliams už kūrybiškumą, iniciatorei auklėtojai Sonatai už gražų sumanymą.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)