2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
25-oji „Senų pažįstamų“ muzikinė šventėSpausdinimo versija

Gegužės 7 dieną į Radviliškio miesto kultūros centrą rinkosi liaudiškos muzikos kapelos „Seni pažįstami“ gerbėjai, draugai, kolegos, seni ir nauji pažįstami. Kolektyvas minėjo 25-erių metų kūrybinės veiklos jubiliejinę sukaktį.

Prieš pat koncertą parodų galerijoje buvo atidaryta buvusio muzikinio klubo „Seni pažįstami“ muzikanto, kraštiečio, muzikos pedagogo, keliautojo ir fotografo Juozo Taunio darbų paroda „Klajonės“. Kiekviena ekspozicijoje esanti nuotrauka slepia įspūdingas ir gyvenimiškas istorijas, tad palydėdamas vaizdžiu, išraiškingu komentaru, Juozas Taunys susirinkusiems padovanojo kelionę po margąjį pasaulį.

Apžiūrėję parodą lankytojai buvo pakviesti į koncertą didžiojoje salėje, kurioje net 3 valandas skambėjo dainos, sveikinimai, linkėjimai. Vakaro vedėjos Raimonda Jagminaitė ir Izolina Stanulienė nestokojo pozityvios energijos, elegancijos ir humoro, tad dėmesio scenoje netrūko nei vienam svečiui. Koncerto pradžioje skambėjusi jautri ir prasminga trijų kartų daina „Paukščiai“ buvo dedikuota išėjusiems kapelos nariams, ją atliko Sigitas Jagminas su dukra Raimonda Jagminaite ir anūke Atėne, jiems pritarė Arvydas Mikalauskas ir Juozas Taunys.

Sveikinimo žodžius, padėkas ir dovanas kolektyvui už ilgametę muzikinę veiklą, liaudiškos muzikos puoselėjimą, svarų indėlį į miesto kultūrinį gyvenimą ir Radviliškio vardo garsinimą įteikė LR seimo narys, profesorius Vytautas Juozapaitis.

Taip pat kapelą pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, miesto seniūnas Ernestas Mončauskas, rajono seniūnė Gabrielė Kuraitienė, LRT laidos „Duokim garo“ prodiuseris Saulius Basiokas, buvusios kolegės Vlada Virbickienė ir Valerija Jurgauskienė, kultūros centro meno kolektyvų vadovai ir nariai, administracijos atstovai, maloniai kapelos vyrus nustebino jų mylimos žmonos.

Savo muzikines dovanas skyrė Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela (vad. Evelina Stalgienė), Karčemų kultūros salės kapela „Karčemėlė“ (vad. Kęstutis Jakštas) ir Baisogalos kultūros centro tradicinė kapelija „Dainoriai“ (vad. Paulius Kablys). Scenoje šventinio vakaro metu skambėjo ne viena „Senų pažįstamų“ daina, koncertavo kapelos draugai ir muzikantai: Arvydas Mikalauskas, Virginijus Anisovas ir Juozas Taunys, o koncerto pabaigoje operos solistas, profesorius Vytautas Juozapaitis ne tik skyrė dainą, bet ir, skambant finalinei dainai, užgrojo būgnais.

Jubiliejinį vakarą scenoje vainikavo temperamentingas Ištvan Kvik ir „Sare Roma“.

Dėkojame šventės rėmėjams: Radviliškio miesto seniūnijai, IĮ „Santovita“, Nedui Rimkūnui, IĮ „Haringa“, UAB „Aluverda“, MB „Augtaris“.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)