2020 m. kovo 28 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aktuali informacija dėl izoliacijos iš užsienio nuo kovo 24 dienos grįžusiems asmenimsSpausdinimo versija

Nuo kovo 24 dienos, vykdant LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-03-23 įsakymą Nr V-499, izoliacija savivaldybės numatytose patalpose bus užtikrinama grįžusiems iš užsienio šalių asmenims ir lengvai sergantiems asmenims.

Visi asmenys, nuo kovo 24 dienos atvykusieji į:
Vilniaus tarptautinį oro uostą, laikinai izoliuojami Vilniaus miesto savivaldybės numatytose patalpose;
Kauno tarptautinį oro uostą, laikinai izoliuojami Kauno rajono savivaldybės numatytose patalpose;
Klaipėdos tarptautinį jūrų uostą ir Palangos tarptautinį oro uostą, laikinai izoliuojami Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių numatytose patalpose, iki kol bus suorganizuotas jų parvežimas į jų gyvenamosios vietos savivaldybę.

Visi grįžusieji kviečiami registruotis tel. 8 422 69 042 arba el. paštu labas@radviliskis.lt. Registruojantis būtina pranešti vardą ir pavardę, telefono numerį, gyvenamosios vietos adresą savivaldybėje, adresą, kur šiuo metu yra laikinai izoliuotas asmuo, artimo žmogaus kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefono nr.). Asmuo bus informuojamas apie pervežimo į gyvenamosios vietos savivaldybę laiką.

Jokių artimųjų parsivežimų savu transportu negalima organizuoti. Kai Radviliškio rajono savivaldybė iš anksčiau išvardytų savivaldybių operacijų centrų gaus žinią organizuoti izoliuotų asmenų parsivežimą į savo savivaldybės teritoriją, tai bus vykdoma specialiu savivaldybės transportu.

Šiame nutarime taip pat nurodyta, kad visi asmenys, kuriems dėl nustatytos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) pasireiškė lengvi simptomai ir jų sveikatos būklė leidžia gydytis ambulatoriškai, bus pervežami į savivaldybės administracijos numatytas patalpas. Pasak LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo A. Verygos, galimos izoliacijos namuose patariama vengti, bet mažesnėse savivaldybėse gali būti leista izoliuotis namuose išimties tvarka.

Jei prireiks, sergantieji lengva forma bus izoliuojami Raudondvaryje ir Šeduvoje įsikūrusių švietimo įstaigų bendrabučiuose, iš užsienio grįžusieji – Radviliškyje įsikūrusių švietimo įstaigų bendrabučiuose ir prie Šeduvos esančiame viešbutyje.

Maisto tiekimo klausimą sergantiesiems lengva forma užtikrins Radviliškio rajono savivaldybė. Nesergančių izoliacijoje esančių asmenų kviečiame artimuosius pasirūpinti savo šeimos narių aprūpinimu maistu. Tiems, kuriais nėra kam pasirūpinti, maitinimą organizuos savivaldybė per socialinės pagalbos organizatorių (tel. 8 422 69 058).

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)