2021 m. rugsėjo 28 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aplankyta Radviliškio muzikos mokyklaSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis apsilankė Radviliškio muzikos mokykloje, susipažino su įstaigos materialine baze, apie būsimas veiklas pasikalbėjo su pedagogais ir mokyklos administracijos vadovais.

Susitikime su mokyklos direktore Aurelija Stončiuviene užsiminta apie 2022 metų įstaigos biudžeto planavimą, apžiūrėtos mokomosios klasės, su mokyklos pedagogais diskutuota apie tai, ko mokyklai reikėtų, kokią mokyklos viziją jie mato po kelerių metų.

„Radviliškio muzikos mokyklos bendruomenė matoma ir girdima tiek radviliškiečiams, tiek Lietuvoje, turite daug gerų kolektyvų, jų veikla garsiną rajoną ir tarptautiniu lygiu: daugybė apdovanojimų parvežama iš įvairiausių tarptautinių konkursų. Net ir pandemijos metu muzikos mokyklos mokiniai ir pedagogai drąsiai konkursuose dalyvavo nuotoliniu būdu. Jūsų pasiekimai ir ugdymo rezultatai džiugina, o tai, kad esate matomi ir reikalingi bendruomenei - taip pat akivaizdu, juk šiais metais praturtėjote net 55 naujais mokiniais“, – sakė meras.

A. Stončiuvienė pasidžiaugė, kad pandemijos laikotarpiu mokyklos pedagogai ir mokiniai ne tik dalyvavo, bet ir surengė: du nuotolinius respublikinius konkursus, tarptautinį nuotolinį konkursą, kuriame dalyvavo 122 jaunieji pianistai iš septynių šalių, respublikinį festivalį, kuriame dalyvavo 220 jaunųjų dainorėlių, su partneriais vykdė E-TWININGS projektą.

Meras pasidomėjo, kaip veikia mokyklos šildymo sistema. „Mokyklos pastatas jau šildomas centrine šildymo sistema, turime du dar veikiančius granulėmis kūrenamus šildymo katilus, tad tikiuosi, kad jie bus perduoti tiems, kam jų labai reikia“, – sakė mokyklos direktorė. Pasak jos, savivaldybės dėmesiu Radviliškio muzikos mokykla labai džiaugiasi. „Esame dėkingi, kad visada sulaukiame pritarimo ir palaikymo savo idėjoms, todėl visada gera ir savo kūrybą ir ugdymo pasiekimus parodyti tiek rajono bendruomenei, tiek Lietuvos ar užsienio klausytojams, kuriuos pasiekiame taip pat tik savivaldybės suteiktos paramos dėka“, – kalbėjo A. Stončiuvienė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)