2020 m. liepos 3 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Baisogalos kultūros centre atidaryta paroda, skirta tautodailės metamsSpausdinimo versija

2020 metus LR Seimas paskelbė Tautodailės metais. Mūsų kraštas garsėja gražiadarbiais ir tautodailininkais, tad Baisogalos kultūros centras nutarė pagerbti šiuos žmones ir suorganizuoti Baisogalos seniūnijos tautodailininkų ir gražiadarbių parodą, skirtą Tautodailės metams. Paroda atidaryta birželio 15 d. Baisogalos kultūros centre.

Radviliškio r. savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro direktorė Elžbieta Karaliūtė ne tik papasakojo apie Lietuvos ir rajono tautodailininkų veiklą, bet ir pristatė parodą, įvairia technika atliktus darbus. Septyni tautodailininkai ir arti penkiasdešimties gražiadarbių pateikė dirbinius iš medžio ir molio, mezginius, austinius, pintas juostas, karpinius,  siuvinėtus ir pieštus paveikslus, foto darbus.

Net 27 gražiadarbius vienija Radviliškio r. savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras (direktorė Elžbieta Karaliūtė), Baisogalos Priestočio bendruomenei ,,Imantai“ (pirmininkas Rimantas Vaitkevičius) atstovavo šešios gražiadarbės, o Baisogalos Neįgaliųjų dienos centras (koordinatorė Vanda Kazickienė) pristatė dešimties gražiadarbių darbus. Parodoje savo darbus eksponavo ir Radviliškio dailės mokyklos Baisogalos klasių dailės mokytojos Rasa Brazdžionienė ir Inga Ginkevičiūtė su mama Genovaite Ginkevičiene bei Baisogalos gimnazijos dailės mokytoja Audronė Kudžmaitė.

Kultūros centro direktorė Justė Juškaitė įteikė Padėkos raštus ir saldžias dovanas dailės mokytojoms, organizacijoms ir tautodailininkams: Elžbietai Karaliūtei, Bronei Žundienei, Angelei Ladukienei, Raimondai Juknevičienei, Stasei Anglickienei, Džiulijai Džiaugienei ir Edvardui Bielokopitovui.

Neįgaliųjų dienos centro koordinatorė Vanda Kazickienė dėkodama organizatoriams sakė: ,,mes nebūsime tautodailininkės ir to vardo nesiekiame, bet mes džiaugiamės, kad galime kurti, darbus demonstruoti ir dovanoti savo skyriaus žmonėms, paremti renginius“. Baisogalos kultūros centras dėkoja visiems parodos dalyviams ir linki kūrybinės sėkmės.

Informaciją pateikė Baisogalos kultūros centras

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)