2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Burbiškio dvare suskambės 21-oji Tulpių žydėjimo šventėSpausdinimo versija

Jau ateinantį šeštadienį (gegužės 7 d.) Burbiškio dvare (Radviliškio r.) suskambės 21-oji Tulpių žydėjimo šventė. Lankytojų lauks nuostabių atlikėjų koncertai, įvairios parodos, užsiėmimai edukacinėse salelėse, tautodailininkų ir kulinarinio paveldo mugė ir, žinoma, spalvinga ir nepakartojamu grožiu alsuojanti žydinčių tulpių jūra.

Šventė Burbiškio dvaro parke prasidės 12 valandą. Lankytojai kviečiami gėrėtis užburiančiu įvairiaspalvių tulpių žiedų grožiu, romantiška Burbiškio dvaro parko aplinka, apsilankyti mugėje ir apžiūrėti muziejaus ekspozicijas bei pasidžiaugti grįžusiu pavasariu. Iškilmingas šventės atidarymas vyks 13 valandą, lankytojus pasveikins garbūs svečiai. Į šventę planuoja atvykti Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, Kultūros ministras Simonas Kairys, Seimo nariai A. Čepononis ir Vytautas Juozapaitis ir kiti garbingi svečiai iš kaimyninių savivaldybių.

13 valandą 30 minučių Šv. Kristoforo kamerinis orkestras su atlikėju Justinu Lapatinsku atliks koncertinę programą „Gražiausios F. Sinatros dainos“, o 15 valandą 10 minučių „Gražiausias meilės dainas“ dovanos Jeronimas Milius ir Karina Krysko su Kauno bigbendu. 16 valandą 40 minučių į koncertą kvies Monique su grupe. 18 valandą muzikinę programą užbaigs Linas Adomaitis su ritmo grupe. Nuo 13 iki 17 valandos festivalio lankytojai bus laukiami meninėse ir edukacinėse erdvėse – įdomių, įtraukiančių, nekasdieniškų veiklų ras ir vaikai, ir suaugusieji. Šventę ves Justinas Daugėla.

Laukia nuostabus, spalvingas ir turiningas šeštadienis Burbiškio dvaro parke. Kviečiame apsilankyti.

Skubančiųjų keliu Šiauliai–Panevėžys, prašome įvertinti aplinkybę, kad dėl susidariusių automobilių srautų, kelionėje galite užtrukti ilgiau. Todėl prašome iš anksto planuoti kelionės laiką ir maršrutą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)