2020 m. kovo 28 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Dezinfekuokime laiptines ir kitas bendrojo naudojimo patalpas. Būtina dezinfekuoti bendrojo naudojimo patalpasSpausdinimo versija

Sparčiai keičiantis epidemiologinei situacijai dėl koronaviruso COVID-19 plitimo grėsmės, daugiabučius administruojamoms įmonėms, šių namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų pirmininkams, jungtinės veiklos sutarties pagrindu veikiantiems asmenims rekomenduojama organizuoti bendrojo naudojimo patalpų valymą drėgnuoju būdu, periodiškai dezinfekuoti dažniausiai liečiamas vietas: durų rankenas, turėklus, telefonspynių ir liftų mygtukus, turėklus. Tai raginami daryti ir daugiabučių gyventojai bei kitų patalpų savininkai ir naudotojai.

Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos parengtas aplinkos valymo ir dezinfekcijos rekomendacijas, aplinkai valyti ir dezinfekuoti rekomenduojama naudoti 0,1% natrio hipochloritą (skiedimas santykiu 1:50, jei naudojamas buitinis baliklis, kurio pradinė koncentracija yra 5%) po valymo neutraliu plovikliu. Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas, reikia valyti 70% koncentracijos etanoliu, prieš tai paviršius nuvalius neutraliu plovikliu. Prieš dezinfekciją rekomenduojama patalpas ir paviršius išvalyti neutraliu plovikliu.

Vienkartinės asmens apsaugos priemonės, kurias naudojo valymą atlikęs asmuo, po panaudojimo išmetamos kaip užterštos atliekos, daugkartinio naudojimo priemonės turi būti nukenksminamos (dezinfekuojamos) naudojant turimus produktus (pvz., 0,1% natrio hipochloritą arba 70% koncentracijos etanolį).

Nepamirškite užtikrinti dezinfekavimo procedūras atliekančių žmonių apsaugos, turėkite tinkamas darbo ir saugos priemones (Lietuvos higienos norma HN 90:2011 „Dezinfekcijos, dezinsekcijos ir deratizacijos bendrieji saugos reikalavimai“). Gyventojai, nusprendę patys nedezinfekuoti patalpų, gali kreiptis į savo administratorius dėl paslaugos teikimo.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)