2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija apie asmens apsaugos priemones ir paslaugas, skirtas koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) plitimo prevencijai. 2020-05-21 duomenysSpausdinimo versija

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų asmens apsaugos priemonėms ir paslaugoms, skirtoms koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) plitimo prevencijai, 2020-05-21 duomenimis, išleista 139 515,42 Eur.

Už šią sumą Radviliškio rajono savivaldybės rezervas papildytas tiek asmens apsaugos priemonėmis, tiek įsigyta paslaugų, būtinų teikti izoliaciją Radviliškio rajono savivaldybės numatytose patalpose vykdantiems asmenims, grįžusiųjų iš užsienio valstybių Radviliškio rajono gyventojų parvežimo paslaugai.

Asmens apsaugos priemonių kiekiai, paslaugos, įmonės, iš kurių jos įsigytos, ir pinigų sumos, kurios sumokėtos šioms įmonėms, pateiktos šioje lentelėje.

Šiuo metu visos įstaigos pagal jų prašomus kiekius iš savivaldybės rezervo yra aprūpinamos visomis jų prašomomis apsaugos priemonėmis.

Koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) plitimo prevencijai būtinų priemonių 60 savivaldybei pavaldžių įstaigų, įmonių ir organizacijų bei kitoms rajone esančių sveikatos priežiūros įstaigų 2020 05 21 perduota už 32 040,19 Eur. Įstaigų pavadinimai ir piniginės sumos išdėstytos šioje lentelėje. Kitą savaitę apsaugos priemonių gavėjų sąrašas vėl plėsis atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas ir atnaujinamas veiklas.

Informacija apie situaciją Radviliškio rajone, turimas asmens apsaugos priemones ir kasdienį jų poreikį yra čia: RadviliskioESOC.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)