2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mėgstantieji sportuoti – vasaros sporto šventėje „Švęskime kartu“ RaudondvaryjeSpausdinimo versija

Sporto klubas „Salikalnis“ ir LKSKA „Nemunas“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene liepos 4 d. (šeštadienį) prie Raudondvario kultūros rūmų organizavo sporto šventę „Švęskime kartu“.

Oras buvo labai geras, todėl susirinkusieji buvo nusiteikę sportuoti, smagiai leisti laisvalaikį ir varžytis dėl įsteigtų prizų. Atidarymo šventėje visus sveikino ir sėkmės linkėjo Raudondvario kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Benaitienė ir sporto klubo pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė.

Šventėje dalyvavo suaugusieji, jaunimas, vaikai, šeimos iš Raudondvario, Pakalniškių, Šeduvos, Radviliškio, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų bei vietovių, iš viso per 100 žmonių.

Šventėje suorganizuotos įvairios sporto varžybos: tinklinio, 3 prieš 3 krepšinio, žolės riedulio, šaškių, svarsčio metimo dvikovės varžybos.

Tinklinio varžybose dalyvavo net šešios mišrios komandos. Nugalėtojai paaiškėjo tik po atkaklios kovos. I vietą laimėjo „Veteranai“, II vietą užėmė „Salikalnis“, o trečiąją – komanda „Raudondvaris“.

Krepšinio 3 prieš 3 varžybose dalyvavo keturios komandos. Nugalėjo komanda „Liūtaširdžiai“, antrą vietą užėmė „Veteranai“, treti – „Neregistruoti“.

Žolės riedulio varžybose dalyvavo keturios komandos jaunesniųjų grupėje ir dvi – vyresnių vaikų grupėje. Pirmąją vietą užėmė komanda „Nesunaikinami“, antrą – „Tarbūnai“, trečią – „Ketvertukas“. Šventės metu vyko lankų mėtymo, sunkaus maišo-pagalvės metimo varžybos, kuriose dalyvavo jaunesni vaikai, vyresni berniukai, mergaitės, merginos, moterys. Nugalėtojais tapo Vytautas ir Meilita (mažųjų gr.), vyresnių mergaičių grupėje nugalėjo Liepa (Kaunas). Ji toliausiai numetė iš visų dalyvavusiųjų. Berniukų grupėje nugalėjo Laimonas (Raudondvaris). Moterų grupėje nugalėjo Reda (Pakalniškiai).

Suaugusieji dalyvavo svarsčio metimo dvikovės rungtyje. Reikėjo mesti 12 kg (vyrai) ir 4 kg (moterys) svarstį dešine ir kaire rankomis. Sudėjus abejų rungčių rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. Geriausią rezultatą parodė Tomas (Radviliškis). Nedaug nuo jo atsiliko Paulius (Šeduva) , trečiąją vietą iškovojo Žilvinas (Raudondvaris). Merginų grupėje nugalėjo Gabija (Šeduva), antrą ir trečią vietas užėmė Deimantė (Šeduva) ir Genovaitė (Raudondvaris).

Smagiai laiką leisti galėjo ir nesportuojantys šventės dalyviai. Jie klausėsi muzikos, stebėjo varžybas, vaišinosi paruoštais valgiais, šaltaisiais gėrimais, ledais, saldumynais, bendravo tarpusavyje, džiaugėsi ir gėrėjosi gamta.

Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurios atvyko su vaikais. Visą dieną vaikai laiką leido ant pripučiamo atrakciono – batuto „Smurfai“, kurį iš Šiaulių atvežė „Pramogų karaliai“. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir įvairiais prizais, kuriuos įsteigė LKSKA „Nemunas“.

Rimanto Benaičio fotografijos.

Daugiau šventės akimirkų čia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4045113762225377&set=pcb.4045130825557004&type=3&theater

Genovaitė Kazlauskienė,
Sporto klubo „Salikalnis“ pirmininkė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)