2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Baltų vienybės ugnis liepsnojo Radviliškio miesto Aušros aikštėje

Rugsėjo 22-ąją – Baltų vienybės dieną – radviliškiečiai ir miesto svečiai paminėjo Radviliškio miesto Aušros aikštėje. Miesto centre esanti aikštė renginio atlikėjų dainomis, šokiais ir degančiais aukurais sukvietė nemažą būrį jaunimo ir garbaus amžiaus žiūrovų.

Skaityti toliau...
Šeduvos lopšelis-darželis – pilietinės iniciatyvos „Atminties kelias“ dalyvis

Šeduvos darželio „Paukštelių“ ir „Boružiukų“ grupių priešmokyklinukai paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną pilietine iniciatyva „Atminties kelias“. Šiemet minime 80-ąsias Holokausko pradžios Lietuvoje metines. Šeduva turi ilgą žydų tautos istoriją, prasidėjusią dar XV amžiuje. Žydai čia gyveno, kūrė, vertėsi prekyba, žydų bendruomenė Šeduvoje visais laikais daug dėmesio skyrė kultūrai ir aktyviam visuomeniniam gyvenimui.

Skaityti toliau...
Paskirta bazinė mokykla brandos egzaminams

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. A-923 „Dėl bazinės mokyklos skyrimo“ bazine mokykla paskirta Radviliškio Lizdeikos gimnazija (adresas – Lizdeikos g. 6c, 82180 Radviliškis, tel. (8 422) 51 655, el. p. zidruna.onaitiene@gmail.com, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Židrūna Onaitienė).

Skaityti toliau...
Startavo naujas nacionalinio aplinkosaugos projekto „MES RŪŠIUOJAM“ sezonas

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau dešimtus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Gaminių atliekas rūšiuoti, rinkti atskirai ir perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis, regioniniais atliekų tvarkymo centrais ir kitais partneriais.

Skaityti toliau...
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Krosnis kūrenkime saugiai

Ugnis nuo neatmenamų laikų žmogui teikia šilumą, jaukumą ir ramybę. Be ugnies neįsivaizduojame savo buities, kasdienybės, pramogų bei švenčių, tačiau neatsargus elgesys su ugnimi, nežinojimas ar aplaidus požiūris į priežastis ir aplinkybes, iššaukiančias ugnies stichijos viešpatavimą, atneša daug skausmo ir praradimų.

Skaityti toliau...
Baisogalos gimnazijoje – Savivaldybės tarybos narių vizitas

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto nariai ir Savivaldybės administracijos specialistai apsilankė Baisogalos gimnazijoje, susipažino su vykdomais gimnazijos rekonstrukcijos darbais.

Skaityti toliau...
Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos ketvirtokai lankėsi Savivaldybėje

Svarbu pažinti savo kraštą, todėl rajono švietimo įstaigų mokiniai visada yra laukiami Radviliškio rajono savivaldybėje, kurioje jie supažindinami su vietos savivaldos funkcijomis, su svarbiausiais Radviliškio krašto istorijos, geografijos, politinio gyvenimo faktais.

Skaityti toliau...
Nuo rugsėjo 23 dienos – šildymo sezonas visiems centralizuotos šilumos vartotojams Radviliškio rajone

Atsižvelgus į atvėsusius orus ir daugiabučių namų gyventojų nusiskundimus, nuo 2021 m. rugsėjo 23 d. pradedamas šildymo sezonas visiems Radviliškio rajono savivaldybės centralizuotos šilumos vartotojams.

Skaityti toliau...
Radviliškio miestas – nacionalinis architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkurse „Išmanusis miestas VIII“

Šiandien prasidėjo jau aštuntą kartą architektūros, urbanistikos, dizaino ir statybos žurnalo „STRUCTUM“ organizuojamas nacionalinis architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkursas „Išmanusis miestas VIII“.

Skaityti toliau...
Lietuvos agronomų sąjungos Garbės nario apdovanojimas – Alfredui Juozapavičiui

Į tradicinį trisdešimt ketvirtąjį suvažiavimą susirinkę Lietuvos agronomų sąjungos nariai iškilmingai paminėjo Lietuvos agronomų sąjungos įkūrimo 100-metį ir pagerbė visus ją kūrusius ir prisidėjusius prie jos veiklos.

Skaityti toliau...
Baltų vienybės diena Šeduvoje

Šeduvoje paminėta Baltų vienybės diena. Akmuo simbolizuoja tvirtybę ir stiprybę, tad Baltų vienybės dienos renginys simboliškai pradėtas prie Šeduvos miesto parke stūksančio karūnuoto akmens. Suskambėjus į Šeduvą susirinkusių folkloro kolektyvų bendrai dainai „Ant kalno klevelis“, kolektyvai, nešini deglais, atkeliavo į vasaros estradą ir savo širdžių ugnį perdavė aukurui.

Skaityti toliau...
Šeduvos globos namų Savarankiško gyvenimo namų padalinyje – pirmasis gimtadienis

Kaip greitai prabėgo laikas, kuris įprasmino pirmuosius metus Šeduvos globos namų Savarankiško gyvenimo namų padalinyje gyvenantiems gyventojams. Šis padalinys pradėjo savo veiklą 2020 metais, įgyvendinus projektą „Socialinių paslaugų plėtra Radviliškio rajono savivaldybėje“.

Skaityti toliau...
Registracija į ankstyvosios intervencijos programą

Pastebėjote, kad Jūsų vaikas pabandė ar nereguliariai vartoja alkoholį ar narkotine medžiagas? O gal Tu esi tas jaunas žmogus, kuris eksperimentuoji su psichoaktyviomis medžiagomis? Kviečiame registruoti ir registruotis 14–21 m. jaunuolius į Ankstyvosios intervencijos programą!

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)