2020 m. spalio 22 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Kurdami kalėdinę nuotaiką, būkite draugiški aplinkai. Venkite naudoti vienkartinį plastiką

Tausojančio vartojimo, atliekų prevencijos skatinimas, visuomenės švietimo ir sąmoningumo didinimas, gaminių pakartotinio naudojimo skatinimas, neigiamo poveikio aplinkai mažinimas yra vieni iš pagrindinių Lietuvos atliekų tvarkymo strateginių tikslų. Įgyvendinant šiuos tikslus, daug dėmesio skiriama atliekų susidarymo ir tvarkymo problemoms spręsti, todėl Aplinkos ministerija, artėjant žiemos šventėms, skatina atkreipti Lietuvos savivaldybių ir prekybos įmonių dėmesį į šventiniu laikotarpiu naudojamų dekoracijų ir kitų gaminių tvarumą.

Skaityti toliau...
Informacija apie eismo organizavimą prie Radviliškio kapinių Visų šventųjų ir gretimomis dienomis

Informuojame apie eismo organizavimą į naująsias Radviliškio miesto kapines spalio 31–lapkričio 2 dienomis.

Įvažiavimas į kapines bus galimas tik Vingėliškio gatve, išvažiavimas bus organizuojamas dviem kryptimis: į Mažvydo gatvę – per sodus „Bitutė“, į Gedimino gatvę – Aušrinės gatve. Į kapines įvažiuoti iš Gedimino gatvės Aušrinės gatve bus draudžiama.

Skaityti toliau...
Gyventojams ir įmonėms – daugiau laiko sumokėti žemės mokestį

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija praneša, kad privačios žemės savininkams apskaičiavo už 2020 metus mokėtiną žemės mokestį ir šiandien išsamias deklaracijas įkėlę į VMI Elektroninio deklaravimo sistemą deklaravimas.vmi.lt. Mokesčio sumas gyventojai taip pat gali sužinoti ir prisijungę prie Mano VMI sistemos www.vmi.lt/manovmi ar paskambinę telefonu 1882.

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Kviečiame susipažinti su planuojamų įrengti atliekų surinkimo aikštelių projektiniais sprendiniais

Rengiamas projektas „Antžeminių mišrių komunalinių ir antrinių žaliavų atliekų surinkimo konteinerių aikštelių įrengimo Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje supaprastintas statybos projektas“. Kviečiame susipažinti su projektiniais sprendiniais.

Skaityti toliau...
Suaktyvėjo telefoniniai sukčiai

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad pastarosiomis dienomis suaktyvėjo telefoniniai sukčiai, kurie telefonu prisistato policijos pareigūnais ar banko darbuotojais. Sukčiai telefonu praneša, kad rasti gyventojo įtariamai netikri dokumentai, banko kortelės, prašo pasakyti savo asmens ar prisijungimo prie banko sąskaitos kodus.

Skaityti toliau...
Stebuklai virsta tradicijomis

Kviečiame Radviliškio miesto įmones, įstaigas, organizacijas ir bendruomenes šventiškai papuošti savo aplinką ir dalyvauti tradicinėje akcijoje „Kalėdinių eglučių alėja“.

Skaityti toliau...
Leista dirbti dienos socialinės globos paslaugą neįgaliems asmenims teikiančioms įstaigoms

Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijai pritarus, nuo spalio 20 dienos leista dirbti Radviliškio rajone veikiančioms dienos socialinės globos paslaugą neįgaliems asmenims teikiančioms įstaigoms: Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo centrui, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Radviliškio viltis“, dienos centrui „Meleta“.

Skaityti toliau...
Susitvarkius apleistus žemės plotus, būtina apie tai pranešti Valstybės žemės fondui

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas informuoja gyventojus bei juridinius asmenis apie tai, kad jiems sutvarkius savo nuosavybės valdomuose žemės sklypuose apleistus žemės plotus būtina apie tai iš karto informuoti Valstybės žemės fondą.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje - nauji sprendimai COVID-19 plitimo prevencijos srityje

Spalio 15 dieną nuotoliniu būdu suorganizuotas Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kuriame svarstytos Radviliškio rajono savivaldybėje taikytinos COVID-19 ligos prevencijos priemonės. Radviliškio rajone esminiai ribojimai (ribojami renginiai patalpose, rekomenduojamas nuotolinis darbas įstaigose ir pan.) dėl COVID-19 plitimo prevencijos išlieka, keičiasi ugdymo proceso organizavimo tvarka Radviliškio rajono švietimo įstaigose, nedraudžiama organizuoti renginius lauke, atkuriamas neformaliojo ugdymo procesas Radviliškio muzikos ir dailės mokyklose.

Skaityti toliau...
Šeduvos lopšelio-darželio darbuotojų rankdarbių paroda „Saugūs ir matomi“

Mūsų kasdienybėje vis mažiau laiko lieka rankdarbiams, bet matydami kitų žmonių kūrinius, gebame jais žavėtis. Šeduvos lopšelio-darželio darbuotojos Vaida Maižiuvienė, Rasa Juodienė, Teresė Dočkuvienė, Vyda Petronienė, Renata Kavieckienė, Inga Užusienienė, Daiva Staškūnienė surado laiko ir sukūrė nuostabius pirkinių krepšius.

Skaityti toliau...
ESO informacija gyventojams apie elektros tiekėjo pasirinkimą

Nuspręskite patys, iš ko pirksite elektros energiją savo namams. Turite klausimų apie elektros tiekėjo pasirinkimą? Visa informacija pasirinkitetiekeja.lt

Skaityti toliau...
Spalio 15 -oji Pasaulinė rankų plovimo diena

Spalio 15 -oji yra pasaulinė rankų plovimo diena. Pažymint šią dieną siekiama atkreipti dėmesį, į rankų plovimo su muilu svarbą. Per nešvarias rankas plinta apie 80 proc. infekcinių ligų. Dėl netinkamos rankų higienos ir prastų rankų plovimo įgūdžių padidėja rizika susirgti ne tik žarnyno infekcijomis, tačiau ir kvėpavimo takų ligomis. Tyrimų duomenimis, rankų plovimas trečdaliu sumažina viduriavimo tikimybę ir penktadaliu – sergamumą kvėpavimo takų ligomis. Tinkamai plaunant rankas galima apsisaugoti nuo aštuonių iš dešimties ligų.

Skaityti toliau...
Spalio 23–24 dienomis aukoti kvies „Maisto bankas“

Spalio 23-24 dienomis didžiuosiuose prekybos centruose apsilankiusius pirkėjus pasitiks tradicinės maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akcijos „Maisto bankas“ savanoriai.

Skaityti toliau...
Informacija apie darbą nuotoliniu būdu

Radviliškio rajono savivaldybė ir administracija nuo 2020-09-24 iki 2020-10-16 dirba nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)