2020 m. sausio 25 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Radviliškio rajonas pristatomas parodoje ADVENTUR 2020

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2020 dalyvaujantis Radviliškio rajonas kviečia atvykti, atrasti ir papildyti savo patirčių kolekciją.

Skaityti toliau...
2020 metais didės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokestis

2020 m. sausio 21 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis pasirašė papildomą susitarimą su LR Kultūros ministerija prie 2018 m. spalio 4 d. memorandumo „Dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą“. Memorandumo papildomas susitarimas pasirašytas pripažįstant, kad savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai yra vieni mažiausių viešajame sektoriuje, siekiant bendromis pastangomis didinti savivaldybių  kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus.

Skaityti toliau...
Aptartas užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimas Radviliškio rajono savivaldybėje

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankęs Užimtumo tarnybos prie LR Socialinės  apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys ir Radviliškio skyriaus laikinai einanti vedėjo pareigas Antanina Čečkauskienė Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui, Savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Miškinienei ir Investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistei Valerijai Znutienei pristatė Radviliškio rajono savivaldybėje planuojamą diegti Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelį. Pagrindinis šio modelio tikslas – bendradarbiaujant Savivaldybei, seniūnams, socialiniams darbuotojams, užimtumo tarnybai, darbdaviams ir ilgalaikiams bedarbiams sukurti modelį, mažinantį nedarbo lygį.

Skaityti toliau...
Eibariškių parke darbai juda į priekį

Radviliškiečių ir miesto svečių pamėgtoje poilsio vietoje, tvarkomame Eibariškių parke Radviliškyje, darbininkai ir sunkioji technika juda kasdien. Kol orai leidžia, dirbama beveik be pertraukų, norisi kuo daugiau padaryti, kad kuo greičiau radviliškiečiai galėtų džiaugtis dar viena atsinaujinusia viešąja erdve mieste.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Kultūros, švietimo ir sporto komiteto neeilinis posėdis

2020-01-29 15:00 val. savivaldybės mažojoje salėje šaukiamas Kultūros, švietimo ir sporto komiteto neeilinis posėdis.

Darbotvarkė

  1. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto 2020 m. veiklos plano sudarymo.
  2. Kiti klausimai.

Komiteto pirmininkas      
Justinas Kvėglys

Skaityti toliau...
Visuomenės informavimo etikos komisija pripažino – „Radviliškio kraštas“ žurnalistas Marius Aleksiūnas pažeidė Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksą

Visuomenės informavimo etikos komisija, išnagrinėjusi Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio ir VšĮ „Radviliškio ligoninė“ skundus dėl Mariaus Aleksiūno publikacijos „Valdininkų išgertuvės vos nesibaigė tragedija“ („Radviliškio kraštas“, 2019-06-13; radviliskiokrastas.lt, 2019-06-17), 2019 m. gruodžio 17 d. sprendimu Nr. EKS-44/19 pripažino, kad Mariaus Aleksiūno publikacijoje „Valdininkų išgertuvės vos nesibaigė tragedija“ („Radviliškio kraštas“, 2019-06-13; radviliskiokrastas.lt, 2019-06-17) buvo pažeistas Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodekso 6 straipsnis, nustatantis, jog žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai turi kritiškai vertinti savo informacijos šaltinius, atidžiai ir rūpestingai tikrinti faktus, remtis ne mažiau kaip dviem šaltiniais, o nesant galimybės patikrinti skelbiamos informacijos tikrumą ir šaltinius, žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai gali skelbti šią informaciją tik tuo atveju, jei delsimas ją skelbti būtų žalingas visuomenei ir jei skelbiamoje informacijoje konkrečiai nurodoma, kad ji nėra patikrinta, ir 20 straipsnis, nustatantis, jog neigiamai kritikuojamam asmeniui visada turi būti suteikta galimybė paaiškinti, patikslinti, paneigti informaciją, o jeigu tokios galimybės nėra arba asmuo atsisako pasinaudoti šia galimybe, būtina apie tai pranešti tame pačiame kūrinyje.

Skaityti toliau...
Perkami butai Socialinio būsto fondui

Radviliškio rajono savivaldybės administracija perka butus Socialinio būsto fondui. Reikalingi trys butai: Radviliškio mieste du vieno kambario butai, Šeduvoje –  vienas dviejų kambarių butas.

Skaityti toliau...
Pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo su Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentu

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys šiandien pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo siekiant didinti socialinių ir darbo rinkos partnerių vaidmenį, skatinant gyventojų užimtumą bei mažinant socialinę atskirtį Radviliškio rajone.

Skaityti toliau...
Neraminantis paauglių elgesys: Lietuva imasi pasaulyje pripažintos metodikos

Multidimensinė šeimos terapijos programa yra skirta 11–19 metų nusikaltusiems vaikams ir jaunuoliams, kurie turi elgesio problemų. Elgesio problemomis yra įvardijamas piktnaudžiavimas alkoholiu, psichotropinėmis medžiagomis, agresija, mokyklos nelankymas ir panašūs jaunuolių elgesio modeliai.

Skaityti toliau...
„Ladygoal“ varžybose Šiaulių zonoje lizdeikietės laimėjo III vietą

Sausio 16 dieną Joniškio rajono Bariūnų pagrindinėje mokykloje vyko Šiaulių zonos mokyklų „LadyGoal“ merginų futbolo varžybos.

Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės „LadyGoal“ Baltijos regione analogų neturinčių moksleivių salės futbolo (futsalo)  žaidynės, kurių tikslas – populiarinti salės futbolo žaidimą (futsalą) Lietuvos mokyklose bei sudominti nelankančias sporto mokyklų mergaites sportu ir sveika gyvensena.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės viešajai bibliotekai ir jos skaitytojams – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos vadovo padėka

Radviliškio rajono savivaldybę pasiekė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos direktoriaus prof. Bronius Maskoliūno padėka, skirta Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenei.

Skaityti toliau...
Aplinka bus švaresnė – daugiau būstų prijungta prie centralizuotos nuotekų šalinimo sistemos

Radviliškyje, Šeduvoje, Karčemose ir Kutiškiuose daugiau būstų prijungta prie centralizuotos nuotekų šalinimo sistemos.

114 gyvenamųjų būstų Radviliškyje, Šeduvoje, Karčemose ir Kutiškiuose prijungta prie esamų centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų. Tam 2019 m. skirta 27 tūkst. eurų – Savivaldybės biudžeto lėšų, beveik 61 tūkst. eurų – Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono saugių kaimynysčių grupių protų mūšis – puiki 2020 metų pradžia

Tradicinis naujųjų metų protų mūšis suorganizuotas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, kuriame įsikūrusi viena  saugiausių ir efektyviausiai veikianti Saugios kaimynystės grupė visame rajone. Pasivaržyti protų mūšyje susirinko net 12 saugių kaimynysčių atstovų iš rajone registruotų 38 saugios kaimynystės grupių.

Skaityti toliau...
Sąskaitose už šildymą – suma, priklausanti nuo šilumos kainos ir suvartoto šilumos kiekio

Socialiniuose tinkluose kilus ažiotažui dėl padidėjusių radviliškiečių sąskaitų už šildymą, pasidomėta, kiek iš tikrųjų tame yra tiesos.

Taip, šiais metais nei lapkritis, nei gruodis nebuvo šalti – Radviliškyje vidutinė lauko temperatūra 2019 m lapkritį buvo 4,8 laipsnio šilumos (prieš metus lapkritį buvo 3 laipsniai šilumos), 2019 gruodį vidutinė lauko temperatūra buvo 2,5 laipsnio šilumos (prieš metus gruodį buvo 0,9 laipsnio šalčio).

Skaityti toliau...
Seniems ir taršiems biokuro katilams atnaujinti – 3 mln. eurų

Visą mėnesį – nuo 2020 m. sausio 2 iki 31 d. gyventojai galės teikti paraiškas kompensacijai pakeisti neefektyvius biokuro katilus į naujus efektyvius šildymo įrenginius. Tam skirta 3 mln. eurų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)