2021 m. birželio 16 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Radviliškyje paminėta Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 dieną Radviliškyje, prie Trijų kryžių ir kompozicijos „Skausmo ir kančių kelias“, buvo minima Gedulo ir vilties diena. Šiais metais birželio 14-oji skirta Lietuvos gyventojų didžiųjų netekčių ir pasipriešinimo okupacijoms 80 - mečiui paminėti. Minėjimui buvo pasirinktas Lietuvos stiprybės simbolis – ąžuolas. Ąžuolas  simbolizuoja nemirtingumą, ilgaamžiškumą. Romantikams ąžuolas simbolizuoja nepalaužiamą galią ir jėgą. Jis nelinksta nuo vėjo, nepajėgdamas priešintis – lūžta. Ąžuolas – jėga ir išdidumas, todėl tik taip galime apibūdinti tremtį išgyvenusius Lietuvos brolius ir seseris.

Skaityti toliau...
Kviečiame registruotis į nemokamas veiklas!

Iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas NR. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0007 „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ suteikia galimybę Radviliškio rajono gyventojams dalyvauti NEMOKAMOSE sveikatingumo veiklose.

Skaityti toliau...
Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena

Jai paminėti visą savaitę, birželio 28 – liepos 4 dienomis, Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt.

Skaityti toliau...
Pasaulinė kraujo donorų diena

Jeigu pasakytume, kad kiekviena donorų padovanota kraujo porcija yra būtina, kad būtų galima išgelbėti kieno nors gyvybę, tikriausiai nesuklysime. Tai gali būti jūsų artimas giminaitis, draugas ar netgi jūs!

Skaityti toliau...
2021 m. birželio 23 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2021 m. birželio 23 d. 10 val. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Tarybos komitetų posėdžiai vyks nuotoliniu būdu:

Skaityti toliau...
Viskas apie vienišo asmens išmoką

Nuo šių metų liepos 1 dienos skurdžiausiai gyvenantiems vienišiems pensininkams ir neįgaliesiems bus mokama papildoma vienišo asmens išmoka, kuri šiemet sieks 28,63 euro per mėnesį. 

Skaityti toliau...
Stebimų maudyklų vandens kokybė gera

Birželio 7 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Eibariškių tvenkinio ir Arimaičių ežero paplūdimių zonos.

Skaityti toliau...
ESO ragina gyventojus nedelsti ir pasirinkti elektros tiekėją

Nuspręskite patys, iš ko pirksite elektros energiją savo namams. Nedelskite ir pasirinkite elektros teikėją.

Turite klausimų apie elektros tiekėjo pasirinkimą? Visa informacija pasirinkitetiekeja.lt

Skaityti toliau...
Diskutuota apie prasidėjusią brandos egzaminų sesiją ir vaikų vasaros poilsio programas

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė  ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas drauge su skyriaus specialistais Rasa Plukiene, Ieva Ražinskiene, Aukse Vizbariene, Rimu Špakausku ir jaunimo reikalų koordinatoriumi Rimvydu Aleknavičiumi aptarė  prasidėjusią  brandos egzaminų sesiją, vaikų vasaros poilsio organizavimą Radviliškio rajone.

Skaityti toliau...
Pirmieji ir išskirtinai sutikime Valstybės dieną!

Minint Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją, jos išvakarėse Radviliškio miesto aikštėje bus pristatytas jau tradiciniu tapęs Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Kūrybinė „Mindaugo“ manipuliacija menu“. Tai ketvirtus metus organizuojamas renginys, kuris 2018–2020 m. sulaukė didelio meninio pasisekimo ir itin daug žiūrovų.

Skaityti toliau...
V. Mačernio eilės ir Bareikių muzika skambėjo Raudondvaryje

Saulėtą ketvirtadienio popietę Šeduvos kultūros ir amatų centras kvietė į Raudondvarį. Čia vyko antrasis projekto „Iš kartos į kartą“ renginys, skirtas poeto V. Mačernio 100-mečiui.

Skaityti toliau...
Diskutuota apie gyvūnų gerovę

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamento direktorius Arūnas Teišerskis, patarėja Daiva Kazlauskienė, Radviliškio skyriaus vedėjas-veterinarijos inspektorius Romualdas Žukauskas su Radviliškio rajono savivaldybės meru Vytautu Simeliu, Savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene ir  Savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoju Viktoru Šmitu diskutavo apie gyvūnų sveikatą ir gerovę, nagrinėjo gyvūnų globos namų steigimo savivaldybėje klausimus, kalbėjo apie bendradarbiavimą su seniūnijomis, augintinių ženklinimą, galimybę privatiems asmenims ar visuomeninėms organizacijoms perimti kuo daugiau paslaugų, susijusių su gyvūnų globa.

Skaityti toliau...
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis

Policininko darbas – kupinas iššūkių, tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus.

Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)