2021 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Parodoje – trys šimtai Šeduvos miesto istorijos metų

Rugsėjo 25 dieną 13 valandą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Šeduvos kraštotyros skyriuje (Panevėžio g. 24) atidaroma paroda „Šeduvos miestas ir miestiečiai“. Lankytojams atveriama nauja muziejaus erdvė – pastatas, vadinamas Šeduvos senąja vaistine.

Skaityti toliau...
Pradedamas šildymo sezonas švietimo, sveikatos priežiūros ir gydymo, socialinėse įstaigose

Nustatyta 2021–2022 metų šildymo sezono pradžia Radviliškio rajono savivaldybei pavaldžiose ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigose, socialines paslaugas teikiančiose įstaigose. Jis pradedamas nuo 2021 m. rugsėjo 21 d.

Skaityti toliau...
Etnokultūrinė šeimų stovykla

Radviliškio kraštas nuo seno garsėja savo tautodailininkais, jų darbų gausumu, autentiškumu. Čia organizuojami čempionatai (kojinių mezgimo, pasakų sekimo), konkursai, adventiniai turgūs ir kiti renginiai.

Skaityti toliau...
Diskusija: kompleksinės paslaugos VYRAMS, išgyvenantiems emocines ir psichologines krizes

Raseinių krizių centras, siekdamas kokybiškesnio, glaudesnio ir rezultatyvesnio bendradarbiavimo tarp įstaigų teikiančių socialines paslaugas, rugsėjo 10 d. organizavo apskritojo stalo diskusiją nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Diskutuota apie vaikų vasaros poilsio programų vykdymo iššūkius

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, jo pavaduotojas Vtytautas Krikščiūnas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys  ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas drauge su skyriaus specialistais Ieva Ražinskiene, Judita Steponavičiene, Marija Motiejūniene, Rasa Plukiene, Rimu Špakausku ir jaunimo reikalų koordinatoriumi Rimvydu Aleknavičiumi aptarė visą vasarą vykusias vaikų vasaros poilsio programas Radviliškio rajone, diskutavo apie lėšų tokioms stovykloms poreikį, apie stovyklų organizatorių indėlį į vaikų vasaros poilsio organizavimo procesą.

Skaityti toliau...
In memoriam Vida Makutienė (1960-03-20–2021-09-16)

Kodėl ta mažytė kelio atkarpa
            vardu Gyvenimas?
Kodėl tas ženklas kryžkelėj
            vadinasi Mirtis?
Juk visa tai – kelionė ir kelionė – 
         be pabaigos ir be pradžios....

                                   (J. Degutytė)

Po sunkios ligos savo gyvenimo kelionę šioje žemėje baigė Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vida Makutienė.

Skaityti toliau...
Sveiko maisto šventė - apie sveiką ir naudingą maistą

Radviliškio rajono sveikatos klubas „Atgaja“ jau kelerius metus iš eilės suburia rajono įstaigas, bendruomenes ir kviečia pasidalyti sveikesnio gyvenimo alternatyvomis sveiko maisto šventėje „Gyvenimas kiTAIP“.

Skaityti toliau...
Trečiojo amžiaus universitetas pradėjo naujus mokslo metus

Naujus mokslo metus pradėjo Radviliškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto (toliau – TAU) studentai. Atidarymo šventė vyko Radviliškio miesto kultūros centre. Labai džiugu, kad į pirmąjį susirinkimą atvyko didelis būrys klausytojų. Pasveikinti su prasidedančiais mokslo metais ir drauge pasidžiaugti atvyko būrys svečių.

Skaityti toliau...
Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame atsakingo verslo apdovanojimų 2021 metų konkurse

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2021 m. rugsėjo 9 d. paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) 2021 metų konkursą, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2021 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų.

Skaityti toliau...
Šviesų ir meno festivalis „Nakties intencijos“ sudrebino Šeduvą

Rugsėjo 11-osios vakarą Šeduvoje įvyko netradicinis nakties ir šiuolaikinių menų sintezės šturmas. Čia suorganizuotas pirmasis šviesų ir meno festivalis „Nakties intencijos“.

Skaityti toliau...
Nuo pandemijos nukentėję mokesčių mokėtojai jau sudarė mokestinės paskolos sutarčių be palūkanų 685 mln. eurų sumai

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad 39,2 tūkst. mokesčių mokėtojų, kurie buvo įtraukti į nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašus ir turi mokestinę nepriemoką, jau sudarė daugiau nei 14 tūkst. mokestinės paskolos sutarčių (toliau – MPS) be palūkanų 685 mln. eurų sumai.

Skaityti toliau...
Informacija apie gyventojų aptarnavimo tvarką Radviliškio rajono savivaldybėje

Informuojame, kad interesantų aptarnavimas Radviliškio rajono savivaldybės administracijos patalpose ribojamas. Prioritetas teikiamas aptarnavimui nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono bendruomenių sporto – meno šventė ,,Alksniupiai – 2021“

Alksniupiuose suorganizuotoje sporto ir meno šventėje sportininkai iš viso Radviliškio rajono varžėsi sporto varžybose, o meno mėgėjų kolektyvai linksmino į šventę susirinkusius alksniupiškius ir svečius.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)