2020 m. spalio 22 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Šeduvos lopšelio-darželio darbuotojų rankdarbių paroda „Saugūs ir matomi“

Mūsų kasdienybėje vis mažiau laiko lieka rankdarbiams, bet matydami kitų žmonių kūrinius, gebame jais žavėtis. Šeduvos lopšelio-darželio darbuotojos Vaida Maižiuvienė, Rasa Juodienė, Teresė Dočkuvienė, Vyda Petronienė, Renata Kavieckienė, Inga Užusienienė, Daiva Staškūnienė surado laiko ir sukūrė nuostabius pirkinių krepšius.

Skaityti toliau...
2020 metų „Edukacinių erdvių“ apdovanojimai nuotolinėje konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“

Šiandien Šeduvos lopšelio-darželio pedagogų komanda nuotoliniu būdu dalyvavo vykusioje Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo  konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Sveikinimo žodžius tarė Algirdas Sakevičius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius ir Dr. Audrius Skridaila, Vilniaus universiteto botanikos sodo direktorius. Šios konferencijos metu  pagilinome žinias mokyklų edukacinių erdvių kūrėjų pristatytais trumpais pranešimais.

Skaityti toliau...
Informacija apie atšauktus planuotus konkursus į švietimo įstaigų vadovų pareigas

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybė, atsižvelgdama į Nacionalinės švietimo agentūros 2020 m. spalio 9 d. raštą Nr. SD-2128 (1.6E), atšaukė planuotus konkursus į Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ ir Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio direktorių pareigas ir juos perkėlė vėlesniam laikui.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija.

Skaityti toliau...
Lizdeikietis Rokas Mickus – ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai” pusfinalininkas

Lietuvos tūkstantmečio vaikai – LRT visuomeninis TV projektas, mokslo, žinių, mokyklos ir pedagogų prestižo kėlimo ir populiarinimo akcija.  Žaidimas rodomas nuo 2008  metų, tačiau iki šiol nepraradęs populiarumo. Lietuvos televizijos studijoje varžosi tik patys gabiausi ir sumaniausi moksleiviai, perėję visus atrankos etapus. Šiais mokslo metais Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 1E klasės mokinys Rokas Mickus sėkmingai nugalėjęs varžovus pateko į žaidimo trečiąjį etapą.

Skaityti toliau...
Pociūnėliečiai paminėjo Pasaulinę gyvūnų globos dieną

Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų globos diena. Ta proga Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos susirinko į renginį „Mano augintinis“. Renginio tikslas – mokyti mylėti, saugoti, globoti  augintinius, rūpintis jais.

Skaityti toliau...
Mandala – MOKYTOJUI

Lizdeikos gimnazijos 1-ųjų klasių mergaitės technologijų pamokose kūrė mandalas iš augalų ir kitos gamtinės medžiagos. Mandala yra šventas schematiškas vaizdas, kurį budizmo ir induizmo atstovai naudoja savo religinėse praktikose. Tai yra sudėtingos struktūros geometrinis simbolis, kuris yra suprantamas kaip Visatos modelis ar kosmoso žemėlapis. Mandala visada yra apskritimo formos (iš sanskrito kalbos mandala - „diskas", „ratas"). Mandalos kūrimas yra puikus mokymasis, kuris padeda gilintis į save, pabėgti nuo blogų minčių, nusiraminti. Apskritos formos mandala padeda atsipalaiduoti, atkurti prarastą organizmo energiją, sustiprinti kūrybiškumą ir pagreitinti gijimą.

Skaityti toliau...
Vilniuje įteikti Edinburgo hercogo apdovanojimai DofE programos dalyviams iš Šeduvos gimnazijos

2020 m. rugsėjo 23 ir 24 d. Vilniuje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Per dvi dienas 261 jauni žmonės iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio apdovanojimais. Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley įteikė 2 aukso ženklelius, išskirtinai pagerbdamas ilgiausiai ir atkakliausiai programoje dalyvavusius DofE programos dalyvius Kariną Bishop ir Edvard Volodkevič. Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė įteikė sidabro ir bronzos apdovanojimus.

Skaityti toliau...
Gamtos apsuptyje

Įgyvendinant projektą „Gamtos apsuptyje“, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir Radviliškio rusų kultūros centro atstovai turėjo unikalią galimybę geriau pažinti gamtą ir pajusti ryšį su ja.

Skaityti toliau...
Lauko klasė – sveikam pociūnėliečių ugdymui

Rugsėjo viduryje Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje baigta kurti ypač reikalinga edukacinė erdvė – lauko klasė. Ją įsirengė pati mokykla, siekdama, kad vaikams būtų sudarytos kuo sveikesnės ugdymosi sąlygos.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)