2021 m. birželio 20 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Radviliškio rajono savivaldybės Šeimos tarybos posėdyje – įžvalgos iš LR Prezidentūroje vykusios Respublikinės mokslinės-praktinės konferencijos

Šeimos tarybos posėdyje pristatytos įžvalgos iš LR Prezidentūroje vykusios  Respublikinės mokslinės-praktinės konferencijos „Šeimos politikos iššūkiai ir galimybės: kompleksinės paslaugos šeimai“. Jomis išsamiai dalinosi tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Lena Skriptienė.

Skaityti toliau...
Kviečiame skiepytis nuo COVID-19 ligos be išankstinės registracijos

Informuojame, kad nuo birželio 21 d. pirmadieniais-penktadieniais 9:00-18:00 val., o šeštadieniais 9:00-13:00 val. Radviliškio Skiepų apylinkėje (Dariaus ir Girėno g. 27) visi pageidaujantys asmenys turės galimybę pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos be išankstinės registracijos. Bus formuojama „gyva eilė“. Asmenys bus skiepijami tuo metu turima vakcina.

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Kleboniškių kaime prasideda amatų ir edukacijų dienos

Senasis Kleboniškių kaimas (Radviliškio r.) atgyja – birželio 19 dieną prasideda „Senųjų amatų ir edukacijų dienos".

Kleboniškių kaimo buities muziejaus kiemuose ir trobose nuo 11 iki 17 valandos veiks amatų dirbtuvės – bus galima ne tik stebėti amatininkų darbą, bet ir patiems išbandyti, išmokti, sužinoti bei smagiai pabendrauti.

Skaityti toliau...
Už valstybės tarnautojo įžeidimą seniūnijos gyventojai skirta administracinė nuobauda

2021 m. birželio 14 d. nutartimi Šiaulių apygardos teismas pripažino, kad Radviliškio rajono Aukštelkų seniūnijos gyventoja įžeidė Aukštelkų seniūnę Almą Kubilinskienę.

Skaityti toliau...
Tyrulių seniūnijoje sėkmingai vykdomi sporto aikštelės atnaujinimo ir gatvių asfaltavimo darbai

Tyrulių seniūnijoje pagal investicinę programą sėkmingai vykdomi darbai. Buvo atnaujinta Tyrulių sporto aikštelės asfalto danga. Bus tvarkomi krepšinio stovai ir lentos, bus atlikti aikštelės žymėjimai.

Skaityti toliau...
Minaičiuose skambėjo Gedulo ir vilties dienai paminėti skirtos dainos

Saulėtą birželio 14 dieną Grinkiškio, Pašušvio, Vaitiekūnų, Daugėlaičių ir Šaukoto meno mėgėjų kolektyvai rinkosi į Minaičių kaimą. Ten, prie Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaracijos paskelbimo memorialo, vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas. Minėjime dalyvavo Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis bei Grinkiškio seniūnė Giedrė Bložienė.

Skaityti toliau...
Naktinis žygis Kudirknaktis 2021

Birželio 11-osios vakarą kudirkiečiai susirinko į didžiausią progimnazijos bendruomenės šventę – garsųjį Kudirknaktį. Šis, jau šeštasis žygis, progimnazijai ypatingas: pagaliau didžioji dalis mokinių pamatė vieni kitų šypsenas, šiltą vasaros vakarą praleido su ilgai gyvai nematytais mokytojais ir draugais iš kitų klasių. Savo jėgas jame išbandė net 500 žygeivių. Pėsčiomis skirtingų ilgių trasas įveikti pasiryžo ne tik mokytojai su šeimomis, mokiniai ir jų tėveliai, bet ir mažieji mokinių broliai ir seserys, seneliai.

Skaityti toliau...
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Radviliškyje paminėta Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 dieną Radviliškyje, prie Trijų kryžių ir kompozicijos „Skausmo ir kančių kelias“, buvo minima Gedulo ir vilties diena. Šiais metais birželio 14-oji skirta Lietuvos gyventojų didžiųjų netekčių ir pasipriešinimo okupacijoms 80 - mečiui paminėti. Minėjimui buvo pasirinktas Lietuvos stiprybės simbolis – ąžuolas. Ąžuolas  simbolizuoja nemirtingumą, ilgaamžiškumą. Romantikams ąžuolas simbolizuoja nepalaužiamą galią ir jėgą. Jis nelinksta nuo vėjo, nepajėgdamas priešintis – lūžta. Ąžuolas – jėga ir išdidumas, todėl tik taip galime apibūdinti tremtį išgyvenusius Lietuvos brolius ir seseris.

Skaityti toliau...
Kviečiame registruotis į nemokamas veiklas!

Iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas NR. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0007 „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ suteikia galimybę Radviliškio rajono gyventojams dalyvauti NEMOKAMOSE sveikatingumo veiklose.

Skaityti toliau...
Skelbiama Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia savivaldybėse ir regionuose įgyvendinamų projektų dalyvius teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai, kurią organizuoja Europos Komisija. Šių apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo iniciatyvas, kuriomis skatinamas verslumas.

Skaityti toliau...
Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena

Jai paminėti visą savaitę, birželio 28 – liepos 4 dienomis, Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt.

Skaityti toliau...
Pasaulinė kraujo donorų diena

Jeigu pasakytume, kad kiekviena donorų padovanota kraujo porcija yra būtina, kad būtų galima išgelbėti kieno nors gyvybę, tikriausiai nesuklysime. Tai gali būti jūsų artimas giminaitis, draugas ar netgi jūs!

Skaityti toliau...
2021 m. birželio 23 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2021 m. birželio 23 d. 10 val. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Tarybos komitetų posėdžiai vyks nuotoliniu būdu:

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)