2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Atnaujintos rekomendacijos asmenims, atvykusiems ar grįžusiems iš užsienio valstybių

Jeigu Jūs atvykote/grįžote iš užsienio valstybės, vertinama, kad Jūs turėjote riziką užsikrėsti COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). Tai nereiškia, kad Jūs esate užsikrėtęs, tačiau šios tikimybės atmesti negalime. Kiekvienai užkrečiamajai ligai yra būdingas tam tikras inkubacinis periodas, t. y. laikotarpis nuo infekcinės ligos sukėlėjo patekimo į organizmą pradžios iki ligos simptomų išsivystymo.

Skaityti toliau...
Privalomos kaukės prekybos, laisvalaikio ir pramogų vietose bei viešojo maitinimo įstaigose

Fiksuojant augantį koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičių šalyje ir siekiant užtikrinti žmonių saugumą nuo infekcijos plitimo, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė įpareigojimą dėl kaukių dėvėjimo prekybos, laisvalaikio ir pramogų vietose bei viešojo maitinimo įstaigose.

Skaityti toliau...
Pokyčiai Europos šalių sąraše: izoliacija bus privaloma atvykstantiems iš Prancūzijos ir Maltos

Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino sąrašą valstybių, kurių piliečiai arba teisėtai jose gyvenantys asmenys gali atvykti į Lietuvą. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Prancūzijoje, iš jos atvykstantiems nuo pirmadienio bus privaloma 14 dienų izoliacija, bet užsieniečių atvykimas ribojamas nebus.

Skaityti toliau...
Informacija apie gyventojų aptarnavimą Radviliškio rajono savivaldybėje

Atsižvelgiant į  didėjantį COVID-19 ligos  plitimo greitį, keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka Radviliškio rajono savivaldybėje.

Radviliškio rajono savivaldybė ir administracija gyventojus aptarnauja nuotoliniu būdu. Dokumentai, prašymai ir skundai priimami el. paštu informacija@radviliskis.lt, per el. demokratijos  sistemą (www.radviliskis.lt). 40 Savivaldybės teikiamų paslaugų galima gauti ir per Elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt/.

Skaityti toliau...
Tegul Radviliškis būna tvarkingas. Fiksuokime pažeidimus ir gyvenkime tvarkingai

Daug diskusijų ir aistrų keliama dėl naujųjų pusiau požeminių konteinerių naudojimo, netvarkingų atliekų surinkimo aikštelių. Pripažinkime – dažniausiai tvarka priklauso nuo noro tvarkytis ir nešiukšlinti.

Skaityti toliau...
Laukiame kandidatūrų Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimams

Radviliškyje – jaunimo apdovanojimai. Teikite geriausiųjų savo srityje jaunų žmonių kandidatūras. Pastebėkime ir įvertinkime aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo veikla garsina Radviliškio rajoną.

Skaityti toliau...
Radviliškio mieste ir rajone – gatvių tvarkymo darbai

2020 metais Radviliškio rajone bus atnaujinta, suremontuota, nutiesta apie 20 kilometrų naujai asfaltuotų kelių ir gatvių, iš jų Radviliškio mieste – apie 9 km.

Skaityti toliau...
Kaukės vėl bus privalomos viešajame transporte, parduotuvėse ir paslaugų teikimo vietose

Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Skaityti toliau...
Lietuvos Respublikos Vyriausybėje jau aptartas pasirengimas naujiems mokslo metams

LR Vyriausybė nutarė, kad mokslo metų pradžia bendrojo ugdymo ir profesinėse mokyklose prasidės rugsėjo 1 dieną. Aukštųjų mokyklų pirmo kurso studentams mokslo metų pradžią rekomenduoja vėlinti, nes dėl vėliau vykusios brandos egzaminų sesijos šiemet priėmimas į universitetus ir kolegijas baigiasi rugpjūčio pabaigoje, paskutinės sutartys su aukštąja mokykla bus pasirašomos rugsėjo pradžioje. 

Skaityti toliau...
Paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniai brandos egzaminų rezultatai

2020 metais Radviliškio rajone valstybinį baigiamąjį  lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą laikė 199 kandidatai (pernai – 196). Šiemet 100 balų surinko 1 (0,5 proc.) Lizdeikos gimnazijos auklėtinis (pernai 2 (1,02 proc.), abu Lizdeikos gimnazijos auklėtiniai). 16–99 balus surinko 86,43 proc. abiturientų (pernai 90,81 proc.).

Skaityti toliau...
Radviliškio neįgaliųjų draugijų nariai keliavo po Radviliskio rajoną

Sulaukę pasiūlymo iš Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjo Vytauto Simelio pakeliauti po Radviliškio rajoną, ilgai nelaukėme ir surinkome grupę Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių. Džiaugiamės, kad diena buvo tinkama kelionei – nelijo ir buvo ne per karšta.

Skaityti toliau...
Kviečiame Radviliškio miesto bendruomenines, kitas nevyriausybines organizacijas papildomai teikti paraiškas

Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia teikti papildomas paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Skaityti toliau...
Artėjantį savaitgalį Radviliškio rajone – ir koncertai, ir edukacijos, ir net šaltibarščiai

Rugpjūčio 1️-ąją:

  • Pakiršinyje 14 val. – šaltibarščių čempionato pradžia. Dalyvaukite, gaminkite, skanaukite ir pilnais pilvais namo važiuokite. 14.30 val. Pakiršinio dvare – Laimos Didžbalienės tapybos darbų parodos atidarymas.

Skaityti toliau...
ESO atstovai Radviliškio rajono savivaldybės vadovams pristatė diegiamas naujoves

Šiandien aptartos ESO (AB „Energijos skirstymo operatorius“) ir Radviliškio rajono savivaldybės partnerystės gairės.

Susitikime su ESO atstovais Ramune Malinauskiene, Verslo klientų skyriaus vadove, Šiaulių-Panevėžio tinklų projektų valdymo skyriaus vadovu Gyčiu Glodeniu, Linu Ruzgiu, elektros tinklo eksploatavimo komandos vadovu ir Raimundu Bareikiu, Verslo klientų skyriaus Sprendimų verslo klientams vadybininkas, aptartos dažniausios bendravimo ir bendradarbiavimo kryptys, būsimi projektai.

Skaityti toliau...
Burbiškio dvaras įkvepia kurti ir profesionalus, ir mėgėjus

Burbiškio dvare baigėsi tarptautinis tapybos pleneras „Romantinės Burbiškio vizijos“, atidaryta plenere gimusių darbų paroda. Parodos atidarymui buvo pasirinktas žydintis, kvepiantis vasara dvaro rūmų vidinis kiemelis. Pleneras ir paroda – viena iš Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio projekto „Burbiškio vasaros susitikimai“ veiklų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)