2021 m. lapkričio 29 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

Nuo šiandien, lapkričio 29 d., kiekvienas Lietuvos naujagimis gaus lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionalinis ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.

Skaityti toliau...
Aklųjų ir silpnaregių poreikiai – ne iš gero gyvenimo

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo pirmininkė Janina Aižinienė ir narės Edita Vaitkutė ir Silvanija Nemira Plukienė, apsilankiusios Radviliškio rajono savivaldybėje ir susitikusios su Radviliškio rajono savivaldybės meru Vytautu Simeliu, pateikė jam pluoštą pasiūlymų, kaip aklųjų ir silpnaregių gyvenimą Radviliškyje padaryti patogesnį.

Skaityti toliau...
Nekilnojamojo turto mokestis pagal naujas vertes, o naujiems šio mokesčio mokėtojams – pranešimai per Mano VMI

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad gyventojai, turintys nekilnojamojo turto (NT), kurio bendra mokestinė vertė viršija 150 tūkst. eurų ribą, nekilnojamojo turto mokesčio deklaracijas pateikti ir mokestį sumokėti turi iki gruodžio 15-osios. Vakar dienos duomenimis, Šiaulių apskrityje 64 mokesčių mokėtojai deklaravo apie 13 tūkst. eurų NT mokesčio.

Skaityti toliau...
Pasveikinta Lietuvos bokso čempionė radviliškietė Žydrūnė Staškevičiūtė

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis pasveikino radviliškietę Žydrūnę Staškevičiūtę, lapkričio 17–20 d. Vilniuje vykusiame 98-ajame Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate tapusia čempione.

Skaityti toliau...
Informacija apie mobiliojo COVID-19 patikros punkto veiklą

Radviliškio mobilusis COVID-19 patikros punktas (Radmės g.) nuo 2021 m. gruodžio 1 d. dirbs nuo 9.00 iki 13.00 val. Punkte bus atliekami tik PGR tyrimai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Šeduvai – penki ąžuoliukai iš Lietuvos Respublikos Prezidento rankų

LR prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Nacionaliniame judumo iššūkyje Šeduvos miesto bendruomenė tapo prizininkais.

Prieš du mėnesius, rugsėjo 16 dieną, Europos darnaus judumo savaitės proga LR Prezidentas Gitanas Nausėda pakvietė visus daugiau vaikščioti ir mažiau važinėti automobiliais, o kartu ir smagiai pasivaržyti su draugais, kolegomis, kitomis organizacijomis.

Skaityti toliau...
Savivaldybė vienijasi su ūkininkais: bendrai tvarkys kelius

Rajono žvyrkeliai – ne tik atsakingų valdininkų galvos skausmas. Tai ir nemažos bėdos žemdirbiams, kai duobėtais rajono keliais važiuojant sulūžta brangi technika. Nors savivaldybė iš biudžeto skiria šimtus tūkstančių eurų žvyrkelių priežiūrai, panašu, kad to neužtenka, tad Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Vytautui Krikščiūnui, kuris ir pats yra ūkininkas, gimė idėja – Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu sumažinto žemės mokesčio dalį savanoriškai ūkininkai gali skirti kelių priežiūrai ir skaldai pirkti.

Skaityti toliau...
In memoriam Zenonas Vasiliauskas (1930–2021)

Besibaigiantys metai amžinybėn išsivedė iškilią asmenybę – lapkričio 20-ąją Vilniuje mirė istorikas Zenonas Vasiliauskas. Su mūsų kraštu tiesiogiai siejosi tik dalis jo gyvenimo, tačiau čia jis buvo labai artimas, daug prasmingo labai geranoriškai ir atsidavusiai nuveikęs.

Skaityti toliau...
Pagerbtas Žuvusiųjų keliuose atminimas

Lapkričio 21 dieną paminėta Žuvusiųjų keliuose atminimo diena. Prieš vienuolika metų šią dieną žuvusiųjų keliuose atminimo alėjoje prie Radviliškio girininkijos pasodinti pirmi penki ąžuoliukai už penkis tais metais Radviliškio rajono keliuose žuvusius žmones.

Skaityti toliau...
2021 lapkričio 30 d. šaukiamas Antikorupcijos komisijos posėdis

2021 lapkričio 30 d. 14 val. nuotoliniu būdu šaukiamas Antikorupcijos komisijos posėdis.

Skaityti toliau...
Asmeninė pagalba žmonėms su negalia

Asmeninės pagalbos poreikio nustatymo ir asmeninės pagalbos teikimo tikslas – atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, suteikti jam individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų jam gyventi savarankiškai ir veikti visose gyvenimo srityse.

Skaityti toliau...
Jau netrukus Radviliškyje prasidės šventinis šurmulys

Iki švenčių likus kiek daugiau nei mėnesiui Radviliškis jau ruošiasi Didžiosioms metų šventėms. Daugiau vilties ir džiaugsmo tikimės suteiks naujai suspindusi miesto eglė, kuri kaip ir kasmet bus papuošta Aušros aikštėje. Radviliškio miesto seniūnija daugiausiai dėmesio planuoja skirti Radviliškio miesto centrinės dalies šventiniam papuošimui.

Skaityti toliau...
Parengti ir pateikti Energetikos ministerijai tvirtinti Radviliškio r. sav. elektros tinklų ir skirstomųjų dujotiekių teritorijų planai

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pagal Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo (2019-06-06, Nr. XIII-2166) nuostatas kiekvienam elektros ar dujų tinklui įregistruos apsaugos zoną (jeigu iki įstatymo įsigaliojimo tai nebuvo įgyvendinta). Šiuo metu yra parengti ir pateikti Energetikos ministerijai tvirtinti Radviliškio r. sav. elektros tinklų ir skirstomųjų dujotiekių teritorijų planai. Kviečiame su planų sprendiniais susipažinti ESO bendrovės internetinėje svetainėje.

ESO informacija

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)