2020 m. sausio 29 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Įsibėgėja 2019–2020 metų gripo sezonas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje pastarosiomis savaitėmis susirgimų gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) užfiksuojama vis daugiau. Praėjusią savaitę (sausio 20–26 d.) bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis siekė 72,4 atvejo 10 tūkst. gyventojų, ankstesniąją savaitę – 60,3 atvejo 10 tūkst. gyventojų. Pernai tuo pačiu metu (4-ąją metų savaitę) bendras Lietuvos gyventojų sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo dvigubai didesnis – 155,6 atvejo 10 tūkst. gyventojų.  

Skaityti toliau...
Išrinktas nacionalinės TAU Universiados logotipas

2020 m. liepos 2–3 d. Radviliškyje bus organizuojama 2-iejų dienų „Nacionalinė IV TAU universiada 2020“ (toliau – Universiada), kurios tikslas – propaguoti sportą bei fizinį aktyvumą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, sveikatos išsaugojimo šaltinį tarp pagyvenusių žmonių. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras paskelbė Universiados logotipo sukūrimo konkursą. Vertinimui buvo pateikta septyniolika darbų.

Skaityti toliau...
Jaunimas iš užsienio šalių Radviliškyje skleis žinią apie savo šalį

2020 m. birželio 24–28 dienomis Radviliškyje vyks Tarptautinis jaunimo kultūros ir sporto festivalis.

Į festivalį pakviestas jaunimas iš Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo partnerių: baltarusius iš Horkų, Minsko, Nesvyžiaus rajonų, ukrainiečius iš Umanės miesto, lenkus iš Kadzidlo, Mazovijos Grodzisko ir Gniezno, švedus iš Skaros, Gruzinus iš Chašurio, latvius iš Bauskės.

Skaityti toliau...
Bibliotekoje veikė dirbtuvės „Rūbų atgimimas“

Sausio 27 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salė buvo pilnutėlė įvairiausio amžiaus radviliškiečių. Tokio jų susidomėjimo sulaukė bibliotekos kvietimas susitikti su žinomu dizaineriu, kirpėju ir visažistu, kraštiečiu Liutauru Salasevičiumi bei dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Rūbų atgimimas“.

Skaityti toliau...
Kalbos komisija skelbia 2020 m. Lietuvių kalbos prestižo stiprinimo programos vykdymo konkursą

Valstybinė lietuvių kalbos komisija skelbia viešą konkursą 2020 m. Lietuvių kalbos prestižo stiprinimo programos, patvirtintos Valstybinės lietuvių kalbos komisijos 2019 m. balandžio 25 d. nutarimu Nr. N-5 (175), priemonei vykdyti.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis

2019 m. vasario 4 d. 15.00 val. savivaldybės mažojoje salėje šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis.

Darbotvarkė

  1. Dėl gauto pranešimo „Dėl tarybos nario galimo LR Valstybės politiko elgesio kodekso nuostatų pažeidimo“, nagrinėjimo.
  2. Dėl gauto VTEK 2019-12-12 rašto Nr. S-4410-(1.5) „Dėl pavedimo ištirti galbūt viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas pažeidžiančias veikas“ nagrinėjimo.
  3. Kiti klausimai.

Komisijos pirmininkas
Kęstutis Dambrauskas

Skaityti toliau...
Radviliškio rajonas pristatomas parodoje ADVENTUR 2020

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2020 dalyvaujantis Radviliškio rajonas kviečia atvykti, atrasti ir papildyti savo patirčių kolekciją.

Skaityti toliau...
2020 metais didės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokestis

2020 m. sausio 21 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis pasirašė papildomą susitarimą su LR Kultūros ministerija prie 2018 m. spalio 4 d. memorandumo „Dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą“. Memorandumo papildomas susitarimas pasirašytas pripažįstant, kad savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai yra vieni mažiausių viešajame sektoriuje, siekiant bendromis pastangomis didinti savivaldybių  kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus.

Skaityti toliau...
Aptartas užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimas Radviliškio rajono savivaldybėje

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankęs Užimtumo tarnybos prie LR Socialinės  apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys ir Radviliškio skyriaus laikinai einanti vedėjo pareigas Antanina Čečkauskienė Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui, Savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Miškinienei ir Investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistei Valerijai Znutienei pristatė Radviliškio rajono savivaldybėje planuojamą diegti Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelį. Pagrindinis šio modelio tikslas – bendradarbiaujant Savivaldybei, seniūnams, socialiniams darbuotojams, užimtumo tarnybai, darbdaviams ir ilgalaikiams bedarbiams sukurti modelį, mažinantį nedarbo lygį.

Skaityti toliau...
Eibariškių parke darbai juda į priekį

Radviliškiečių ir miesto svečių pamėgtoje poilsio vietoje, tvarkomame Eibariškių parke Radviliškyje, darbininkai ir sunkioji technika juda kasdien. Kol orai leidžia, dirbama beveik be pertraukų, norisi kuo daugiau padaryti, kad kuo greičiau radviliškiečiai galėtų džiaugtis dar viena atsinaujinusia viešąja erdve mieste.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Kultūros, švietimo ir sporto komiteto neeilinis posėdis

2020-01-29 15:00 val. savivaldybės mažojoje salėje šaukiamas Kultūros, švietimo ir sporto komiteto neeilinis posėdis.

Darbotvarkė

  1. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto 2020 m. veiklos plano sudarymo.
  2. Kiti klausimai.

Komiteto pirmininkas      
Justinas Kvėglys

Skaityti toliau...
Visuomenės informavimo etikos komisija pripažino – „Radviliškio kraštas“ žurnalistas Marius Aleksiūnas pažeidė Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksą

Visuomenės informavimo etikos komisija, išnagrinėjusi Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio ir VšĮ „Radviliškio ligoninė“ skundus dėl Mariaus Aleksiūno publikacijos „Valdininkų išgertuvės vos nesibaigė tragedija“ („Radviliškio kraštas“, 2019-06-13; radviliskiokrastas.lt, 2019-06-17), 2019 m. gruodžio 17 d. sprendimu Nr. EKS-44/19 pripažino, kad Mariaus Aleksiūno publikacijoje „Valdininkų išgertuvės vos nesibaigė tragedija“ („Radviliškio kraštas“, 2019-06-13; radviliskiokrastas.lt, 2019-06-17) buvo pažeistas Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodekso 6 straipsnis, nustatantis, jog žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai turi kritiškai vertinti savo informacijos šaltinius, atidžiai ir rūpestingai tikrinti faktus, remtis ne mažiau kaip dviem šaltiniais, o nesant galimybės patikrinti skelbiamos informacijos tikrumą ir šaltinius, žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai gali skelbti šią informaciją tik tuo atveju, jei delsimas ją skelbti būtų žalingas visuomenei ir jei skelbiamoje informacijoje konkrečiai nurodoma, kad ji nėra patikrinta, ir 20 straipsnis, nustatantis, jog neigiamai kritikuojamam asmeniui visada turi būti suteikta galimybė paaiškinti, patikslinti, paneigti informaciją, o jeigu tokios galimybės nėra arba asmuo atsisako pasinaudoti šia galimybe, būtina apie tai pranešti tame pačiame kūrinyje.

Skaityti toliau...
Perkami butai Socialinio būsto fondui

Radviliškio rajono savivaldybės administracija perka butus Socialinio būsto fondui. Reikalingi trys butai: Radviliškio mieste du vieno kambario butai, Šeduvoje –  vienas dviejų kambarių butas.

Skaityti toliau...
Pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo su Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentu

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys šiandien pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo siekiant didinti socialinių ir darbo rinkos partnerių vaidmenį, skatinant gyventojų užimtumą bei mažinant socialinę atskirtį Radviliškio rajone.

Skaityti toliau...
Neraminantis paauglių elgesys: Lietuva imasi pasaulyje pripažintos metodikos

Multidimensinė šeimos terapijos programa yra skirta 11–19 metų nusikaltusiems vaikams ir jaunuoliams, kurie turi elgesio problemų. Elgesio problemomis yra įvardijamas piktnaudžiavimas alkoholiu, psichotropinėmis medžiagomis, agresija, mokyklos nelankymas ir panašūs jaunuolių elgesio modeliai.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)