2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Nuo COVID-19 nukentėjusiems mokesčių mokėtojams ši savaitė paskutinė sumokėti nepriemoką be delspinigių

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) primena, jog nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės ir gyventojai, kuriems taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nepriemoką, susidariusią iki š. m. rugpjūčio 31 d., dar gali sumokėti be delspinigių iki š. m. spalio 31 d. Pasitikrinti savo mokesčių nepriemoką ir ją sumokėti galima prisijungus prie Mano VMI, o tuo atveju, kai mokesčių mokėtojas susiduria su finansiniais sunkumais, jis turėtų kreiptis į VMI su prašymu sudaryti mokestinės paskolos sutartį su palūkanomis.

Skaityti toliau...
2021 lapkričio 8 d. 14 val. šaukiamas Antikorupcijos komisijos posėdis

2021-11-08 14 val. nuotoliniu būdu šaukiamas Antikorupcijos komisijos posėdis nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Keliauti po Radviliškio kraštą skatinantis leidinys

Išleistas vienkartinis žurnalas „Keliaukime po Radviliškio kraštą“, kurį parengė Radviliškio viešosios bibliotekos Turizmo informacijos centras. Leidinys supažindins keliautojus su krašto istorija, gamtos ir kultūros paveldo objektais, kultūros centrais ir jų vykdoma veikla, atskleis muziejų išskirtinumus, padės išsirinkti edukacines programas, laisvalaikio pramogas, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas, susidėlioti kelionės maršrutą.

Skaityti toliau...
2021 m. spalio 28 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto  posėdis vyks 2021 m. spalio 28 d. 14.00 val. Posėdis vyks Radviliškio rajono savivaldybės Mažojoje salėje, Aušros a. 10, Radviliškis.

Skaityti toliau...
2021 m. lapkričio 25 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2021 m. lapkričio 25 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Tarybos komitetų posėdžiai (posėdžiai vyks nuotoliniu būdu)

Skaityti toliau...
Radviliškiečių pasiekimai Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate

Spalio 23 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko žmonių su fizine negalia Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo dvi Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkės.

Skaityti toliau...
Nuo Covid-19 pasiskiepijusiems 75 metų ir vyresniems senjorams – 100 eurų išmokos

Senjorus, sukakusius 75 metų ir vyresnius, kviečiame pasiskiepyti sustiprinančiąja vakcinos doze. Ji ypač svarbi senjorams, mat mažėjant antikūnų skaičiui organizme, senka ir apsaugos nuo COVID-19 atsargos. Sustiprinančiąja trečiąja vakcinos doze skiepijama praėjus 180 dienų nuo antros dozės. Skiepijama „Comirnaty“ (gam. „BionTech“ ir „Pfizer“) arba „Spikevax“ (gam. „Moderna“) vakcina. Būtent senjorai 65 metų amžiaus ir vyresni yra skiepijamųjų asmenų prioritetų sąrašo viršuje.

Skaityti toliau...
Pasirašytas veiksmų planas, padėsiantis mažinti nedarbo lygį Radviliškio rajone

Spalio 21 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys pasirašė Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriaus ir Radviliškio rajono savivaldybės bendradarbiavimo stiprinimo veiksmų planą, kuris leis savivaldybei ir Užimtumo tarnybai efektyviau bendradarbiauti nedarbo lygio mažinimo srityje.

Skaityti toliau...
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Kviečiame pasinaudoti galimybe nemokamai sterilizuoti augintinius

Skaityti toliau...
Prasideda žemės mokesčio deklaravimas – Mano VMI naudotojai mokėtiną sumą sužinos pirmieji

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad nuo šiandien privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją sumokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks klasikiniu paštu iki lapkričio pradžios. Šiemet žemės mokestį reikia sumokėti iki lapkričio 15 d.

Skaityti toliau...
Piniginės socialinės paramos gavėjai, dėmesio!

Primename, kad kreipiantis dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams (socialinės pašalpos, būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų) ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu bei 6 mėnesius po jų atšaukimo, nustatant teisę į piniginę socialinę paramą, bendrai gyvenančių asmenų arba vienų gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas nevertinamas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Burbiškio dvare – jubiliejinių metų akcentas

Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis (Radviliškio r.) įkūrimo 30-metį pažymėjo konferencija-seminaru, filmo peržiūra, lapkritį lankytojams bus pristatyta ir jubiliejui skirta paroda.

Skaityti toliau...
Kaip atsakingai įsigyti, prižiūrėti augintinį

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba parengė nemažai informacinės medžiagos apie augintinių ženklinimą, apie pasirengimą jį laikyti ir apie ūkyje laikomų gyvūnų priežiūrą, apie tai, kaip atpažinti žiaurų elgesį su gyvūnais.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)