2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu Vinco Kudirkos progimnazija šiemet išbandys integralaus gamtamokslinio ugdymo programą

Naujais mokslo metais 80 Lietuvos mokyklų 5–8 klasėse išbandys integralaus gamtamokslinio ugdymo programą. Tai galimybė gamtos mokslų (biologijos, chemijos ir fizikos) mokytis įdomiai ir įtraukiančiai – atliekant tiriamuosius darbus, eksperimentuojant, mokantis už mokyklos ribų.   

Skaityti toliau...
Baisogaloje folkloro mėgėjus subūrė devynioliktasis folkloro sambūris „Nemirštanti tautos gaida“

Baisogaloje rugpjūčio 9 d. devynioliktąjį kartą vyko tradicinis folkloro sambūris „Nemirštanti tautos gaida“. Diena buvo itin karšta, bet tai tik dar geriau nuteikė dalyvius, svečius ir žiūrovus, kurie galėjo mėgautis ne tik folkloriniais šokiais, skambiomis dainomis, bet ir vasaros saule.

Skaityti toliau...
Vaikams žirgai – tikra terapija

2020 m. rugpjūčio 7 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Globos centro darbuotojai ir 31 vaikas vyko į savo pirmąją išvyką – į Dvariškių kaime įsikūrusį ,,Margo ponio“ žirgyną. Išvykos tikslas buvo ne tik skatinti teigiamą ir teisingą vaikų vasaros poilsio užimtumą, bet ir padedant žirgų bei ponių terapijos specialistams atsipalaiduoti, išmokti bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje, mokytis teisingai reikšti ir valdyti savo emocijas.

Skaityti toliau...
Rajone – vasariškas pavasarinės poezijos paukštės skrydis

Radviliškio krašte sulaukėme „Poezijos pavasario“ visai neįprastu laiku – rugpjūčio 8-ąją.

Šiemet išbandymų sklidinas karantino laikas buvo benustelbiąs dažno mintis apie tradicinį literatūrinį festivalį „Poezijos pavasaris“. O jis štai ėmė ir apsireiškė visu grožiu bei mostu, keliaudamas per Lietuvą dabar, pristatydamas ir saviškius, ir iš svetur atvykusius kūrėjus.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos išvyka į Rokiškį ir Pakruojo sporto šventę

Saulėtą ir karštą rugpjūčio penktadienio rytą grupė Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių išvyko į suplanuotą ekskursiją po Rokiškį. Pirmiausia atvykome į Rokiškio dvarą. Prie dvaro vartų mus pasitiko gidas. Dvaro grožis ir jame esančios autentiškos ekspozicijos labai sužavėjo visus ekskursijos dalyvius.

Skaityti toliau...
Kvietimas dalyvauti mokymuose „Smurtas artimoje aplinkoje: prevencija, apsauga, pagalba, bendradarbiavimas“

Mokymų „Smurtas artimoje aplinkoje: prevencija, apsauga, pagalba, bendradarbiavimas“ tikslas – kelti visuomenės nepakantumą smurtui, skatinti smurto formų atpažinimą, tobulinti šioje srityje dirbančių darbuotojų profesinę kompetenciją tuo pačiu didinant pagalbos smurto aukoms prieinamumą bei kokybę.

Skaityti toliau...
Mokslo metų pradžia prasidės įprastai – klasėse ir auditorijose

Mokslo metų pradžia bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose, aukštosiose mokyklose, išskyrus pirmakursius, prasidės įprastu būdu – mokyklų patalpose – rugsėjo 1 d.

Skaityti toliau...
Skelbiamas nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo aukcionas

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia viešą tiesioginį nereikalingo ir netinkamo naudoti turto pardavimo aukcioną, kuriame bus parduodami automobiliai, sodo traktoriai, kompiuterinė ir organizacinė technika, vejapjovės, krūmapjovės, skaitmeninė filmavimo kamera, nerūdijančio plieno stalai, netinkami naudoti pamatai nugriovimui, vakuuminė gatvių šlavimo mašina.

Skaityti toliau...
Suskubkite pasinaudoti valstybės teikiama parama SND balionų šalinimui

Daugiabučių namų gyventojai, naudojantys dujų balionus! Suskubkite ir pasinaudokite galimybe pasikeisti dujų balionus daugiabučiuose namuose į elektrą ar gamtines dujas.

Skaityti toliau...
Pasirašyta sutartis dėl Šeduvos nuotekų valyklos rekonstrukcijos

2020 m. rugpjūčio 4 d. UAB „Radviliškio vanduo“ ir UAB „Neostata“ atstovai pasirašė rangos darbų sutartį dėl Šeduvos nuotekų valymo įrenginių rekonstravimo darbų. Įvykdžius  šią sutartį, Šeduvoje bus rekonstruota esama nuotekų valykla, padidės nuotekų išvalymo efektyvumas.

Skaityti toliau...
In memoriam Danguolei Dabašinskienei

Dabar einu į didžią tylumą,
Į tylumą, palaimintą ir didžią.
Einu į laisvę, didelę ir plačią,
Kuri priims mane kaip lauktą svečią...

V. Mykolaitis-Putinas

Rugpjūčio 6 dieną, eidama 78 metus, po sunkios ligos mirė Danguolė Mačiukaitė-Dabašinskienė.

Skaityti toliau...
Rugsėjį Radviliškio rajone vėl vyks akcija „Apsaugok mane“: „Lietuvos draudimas“ apdraus visų moksleivių kelią į mokyklą

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ šiemet bus surengta jau 21-ą kartą. Šios akcijos metu, kaip ir kasmet, didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Radviliškio rajono savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi moksleiviai bus apdrausti, o savivaldybės pasirūpins, kad  prie mokyklų esančios perėjos bus paženklintos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybėje aptarti Savivaldybės biudžeto 2020 m. I pusmečio preliminarūs rezultatai

Radviliškio rajono savivaldybėje Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui, jo pavaduotojui Mindaugui Pauliukui, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Justinui Praniui ir Finansų skyriaus vedėjai Ritai Chlebauskienei Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos įgaliotoji atstovė Jolita Bublienė pristatė Savivaldybės biudžeto 2020 m. I pusmečio preliminarius rezultatus.

Skaityti toliau...
Muzika, poezija ir pianino garsais svaiginantis sekmadienis Burbiškio dvare

Visą vasarą Burbiškio dvare vyko projekto „Burbiškio vasaros susitikimai“ renginiai. Paskutinis projekto renginys buvo ypač jaukus, šiltas ir nostalgiškas.

Skaityti toliau...
Šį savaitgalį bus ką veikti. Beje, planuojam ir kitą - Žolinė jau čia pat

Rugpjūčio 8 d.:

✅ į Radviliškio rajoną atskris Poezijos pavasario paukštė. 11 val. susitikimas su poetais Laura Kromalcaite, Simonu Bernotu, Tomu Petruliu, Toms Treibergs (Latvija), poete-vertėja Marija Mažule, bardu Povilu Girdeniu numatytas Radviliškio viešojoje bibliotekoje, 15 val. – Pašušvyje. Deja, Baisogaloje susitikimo nebus, atšauktas.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)