2020 m. liepos 13 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Radviliškio miesto kultūros centre stovyklavo gabūs ir motyvuoti vaikai

Birželio 29–liepos 3 dienomis Radviliškio miesto kultūros centre suorganizuota meninės–kultūrinės raiškos dviejų etapų vaikų dienos stovykla „Laisvieji aitvarai“. Joje dalyvavo 30 motyvuotų ir labai gerai besimokančių mokyklinio amžiaus vaikų iš Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazija pasiruošus iššūkiams ir pokyčiui

Radviliškio Lizdeikos gimnazija – atvira pokyčiams ir nuolat ieško būdų, kaip stiprinti mokinių motyvaciją ir siekti pažangos. Nuotolinio mokymo(-si) formatas suteikė nesitikėtų galimybių. Viena iš jų – daugiau laiko skirti individualiam darbui su mokiniais, kita – lanksčiai derinti mokymo(-si) laiką. Tačiau pasikeitęs ugdymo organizavimo formatas atskleidė ir mūsų silpnąsias vietas, tokias, kaip poreikį stiprinti mokymosi mokytis, integruoto ugdymo bei kritinio mąstymo kompetencijas. Šitie pastebėjimai bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos dokumentai privertė Lizdeikos gimnazijos pedagoginę bendruomenę susiburti ir parengti ugdymo(-si) planą efektyviam mokslo metų užbaigimui. Buvo nutarta organizuoti projektines veiklas, kurios buvo nukreiptos į integruoto bei patyriminio mokymo(-si) metodiką.

Skaityti toliau...
Radviliškyje – Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados antrasis etapas Aukštaitijos regione

Radviliškyje buvo organizuotas antrasis Lietuvos moksleivių etninės kultūros olimpiados etapas Aukštaitijos regione. Olimpiados tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes.

Skaityti toliau...
Braškių puota Šeduvos lopšelyje-darželyje

Braškės – daugelio vaikų mėgstamiausia uoga. Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai sulaukė vaišių iš Špakauskų ūkio – 10 kg ką tik nuskintų braškių. Visus maloniai nudžiugino ši staigmena. Ši uoga ne tik skani, bet ir labai naudinga žmogaus organizmui. Dabar yra tas vasaros laikas, kai galime jomis ne tik mėgautis ragaujant kone iki soties, bet ir tyrinėti: pauostyti, apžiūrėti, grožėtis.

Skaityti toliau...
Netradicinė projekto apibendrinimo diena Lizdeikos gimnazijoje

Projektinė veikla – galimybė ugdyti kūrybiškumą ir XXI amžiaus įgūdžius. Projektas padeda organizuoti ugdymą taip, kad mokinys ugdytųsi XXI amžiaus įgūdžius: mokymosi ir novatoriškumo, gyvenimo ir karjeros, informaciniai ir technologiniai gebėjimai.  Projektinė veikla tampi įdomi ir noriai atliekama, kai pateikiamos įdomios, netradicinės ir vaikus „užkabinančios“ užduotys. Turėdami tikslą, žinodami galimus rezultatus, mokiniai aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje, atlieka jiems skirtas užduotis.

Skaityti toliau...
Mokslo metus pociūnėliečiai pabaigė šventiškai

Saulėtą birželio 19-osios rytą Pociūnėlių pagrindinės mokyklos bendruomenę subūrė puikus renginys – į vieną sujungtos dvi šventės: Paskutinio skambučio ir Mokslo metų baigimo. Renginį organizavo devintokai, vadovaujami klasės auklėtojos Aušrelės Slabokienės.

Skaityti toliau...
Vasaros vitražai Vinco Kudirkos progimnazijoje

Birželio 8-12 dienomis Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko vasaros stovykla, skirta PUG ir 1-4 klasių mokiniams. Penkių dienų stovykloje visi mokiniai linksmai praleido laiką: keliavo į Radviliškio miesto biblioteką, žiūrėjo lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklį „Apie skaitymo naudą“, aplankė teatro kambarį, jame esančias lėles.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijos bendruomenė sprendžia globalias problemas

Lizdeikos gimnazija aktyviai dalyvauja tarptautiniame Piliečių akademijos projekte GEGL (Global education goes local). Gimnazijos bendruomenė sprendžia darnaus vartojimo ir sąžiningos prekybos problemas, aiškinasi vartotojiškumo priežastis, ieško būdų, kaip spręsti savo aplinkoje iškylančius globalius iššūkius.

Skaityti toliau...
Mokomės mokyti(is) matematikos

Į praėjusiais metais Radviliškio rajone startavusį pokyčio projektą „Lyderių laikas 3“ įsitraukė 22 Radviliškio rajono matematikos mokytojai iš 8 švietimo įstaigų mokyklų. Dalyvaudami projekto veiklose, kurios orientuotos į patirtinio mokymo(-si) metodų taikymo tobulinimą, mokytojai siekia kiekvieno mokinio matematikos pažangos ir geresnių ugdymo(-si) rezultatų, o patį ugdymo(-si) procesą paversti įtraukiančiu bei patraukliu mokiniui.

Skaityti toliau...
Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos aštuntokai dalyvavo Globalaus jaunimo festivalyje

Birželio mėn. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras nuotoliniu būdu organizavo Globalaus jaunimo festivalį. Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos aštuntos klasės mokiniai kartu su tėvais ir mokytoja Silva Morkūniene buvo „išvykę“ į trijų dienų virtualų renginį. Festivalį atidarė Neformaliojo ugdymo projektų vadovė Erika Lučickaja, pateikdama dalyviams klausimus: „Ko svarbaus išmokome per karantiną?“ Kol buvome namuose pasaulis pasikeitė.

Skaityti toliau...
Kitą savaitę prasideda brandos egzaminai: ką svarbu žinoti?

Jau kitą savaitę (birželio 22 d.) prasideda valstybinių brandos egzaminų sesija, kuri tęsis iki liepos 21 d. Pirmas egzaminas pagrindinėje sesijoje bus anglų kalbos valstybinis egzaminas, o paskutinis – fizikos valstybinis egzaminas. Liepos 22 d. prasidės pakartotinė sesija, kuri tęsis iki rugpjūčio 4 d.

Skaityti toliau...
Žygis dviračiais – atgaiva protui, sielai ir kūnui

Įpusėjus birželiui ir švelnėjant karantino sąlygoms, mes, pulkelis Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojų, išsiruošėme į tradicinį, jau penktąjį, dviračių žygį. Nenuilstantys kūno kultūros mokytojai Darius Kavaliauskas ir Vygantas Juozapaitis šįkart pasiūlė aplankyti legendomis apipintą, A. Baranausko išgarsintą Anykščių kraštą.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)